Ko mēs šobrīd skatāmies un esam noskatījušies

Neklausi nevienam. Vienkārši pati noskaties kādu ep un izveido viedokli.

Man uz to bija aizdomas, jo tai ir tikai 12 ep. Plus tas ir magical girl žanrs, kas man laikam patīk parasti (Sailor Moon - nē, vnk nē.)

Šobrid sāku skatities Terra Formars liekas ka būs interesanta.

Ir OK. Tikai vairaakas reizes jaaskataas, lai liidz galam saprastu. :slight_smile:


Dialogi besi(tada sajuta kad skatos leetu meksikanu serialu bet tur vissmaz ir intriga kas ar ko nakos reiz pargules te nothing)
hummora nav
Animacijas limenis videji zems
Then why i watching this ? they have 52 ep.Viss maz kadu laiku manu anime izsalkumu nomierinas…

1 Like

Tik slikta, ka vardā neminama tā anime? :smiley:
myanimelist norādīts, ka jau ir 73. ep un ongoing. (paldies “search google for image” opcija XD)

Man gan tiiri labi iet pie sirds. Kaut kas savaadaaks paarmainjas peec.

Un 52 epizodes ir pirms fillera. Peec tam ir vesela arka ar filleriem, kas peec tam tiek iesaistiita arii galvenajaa staastaa. Liidziigi kaa Fairy Tail to dara. Un shobriid, nu jau kaadu laiku, ir atsaacies galvenais staasts.

tao animācija… tikko ieveroju vareju jau atrak saprast.
kas vina savādāks nezinu
nu re @zanmon stalking lvl up?

Kas ir “tao”?
-ja es pārskatījos un tā nav World Trigger, tad nav lvl up XD

Ir, ir. :wink:

tad jau lvl up

Noskatījos pirmo ep. Yuuki Yuuna is a Hero - neizskatījās daudzsološi XD

1 Like

Good for some LoL’s

1 Like

Saijaku Muhai no Bahamut ehh beidzot pedejo epizodi dabuju noskatities nja anime tieshi prieks manis mans sis sezonas favorits :slight_smile:

1 Like

Nelikās mazliet pēc Infinite Stratos :joy:

nja tu uzrauj domu loti atri :stuck_out_tongue:

Runājot par sporta animēm Hajime no Ippo ļoti labi parāda boksu. varbūt vizuāli ir pārspīlējumi paņēmieniem, bet kopumā realistiski attainots bokss kā sports. Man draugs, kas trenējās boksā arī noskatījās un teica, ka esot tīri oki parādīts viss. Viena no labākajām “realistiskajām” sporta animēm.

Ippo ir awesome, joprojām lasu. Žēl ka ch nāk tik reti un īsi.

Grimgar diezgan patīkami un melanholiski beidzās. Tfw nebija orku uzbrukuma. Ceru turpinās anime.

3 Likes

Ao no Kanata no Four Rhythm, šodien iznāca pēdēja epizode. Finished 8/10

1 Like

ari 8 ieliki :slight_smile: oo forsi :slight_smile:

1 Like