Ko mēs šobrīd skatāmies un esam noskatījušies

Ehhhhh, Haikyuu! 3 sezona tik rudenī būs :frowning: Diezgan ilgi jāgaida

Haikyuu!! Second season 23. ep… jo ilgāk skatos un gaidu, jo mazāk gribu redzēt… vrb pie vainas tas, ka subbed, slinkums lasīt tās tukšās runas :frowning: zanmon bēdīgs…zanmon sāk nepatikt Haikyuu!! Second Season…

Es saskatu tikai to, ka BD ir spīdīgāks.

Kaut kā subus lasīt ir pierasts tik ļoti, ka tas galīgi netraucē. Bet man gan otrā sezona vēl aizvien patīk, protams, var redzēt, ka tagad nedaudz tur pavelk, bet vismaz ir interesanti skatīties tikuntā

(man smadzenes un acis aizceļo uz istabas otru pusi vai pie kaut kādām mantām, pateicoties sub XD nu jā, pie dub, es arī tā daru, vienīgi tad, es vsm saprotu, ko runā, lol)

@DarKray Kono Subarashii noskatījies? :smiley:

Ye

Tieši, ja ir sub, tad uzlieku pauzi, ja ir kaut kur jāpaskatas citur, ja nu vienīgi tas nav samērā garlaicīgs anime vai tikai garlaicīga vieta. Tieši ar dubu biežāk sāku lūkoties apkārt.
Uztveršanas ziņā gan īpaši atšķirību nav, subam + tas, ka var pat bez skaņas skatīties, bet dubā var nedzirdēt pāris vietas, ja ir kāda skaļāka runāšana blakus vai kā tamlīdzīgi.

es bez mazvai tieshi preteeji domaaju.

Man ir jāpauzē lai visu uztvertu it sevišķi ja uzmet 231 vārdus kkur uz 2 sekundēm… bet tā pauzejot visu plūsmu pārrauj… labām anīmēm parasti ir ari labs temps… bet pauzējot sajūta tada ka es klausītos kāda kurš rausta valodu (nav labākā metafora bet meh…derēs)

1 Like

Beidzot pabeidzu Space Dandy 2 sez, varbūt beidzot sākšu skatīties Samurai Champloo. Dīvaini, bet šo anime atradu mūzikas dēļ. Viens no autoriem bija Nujabes, kurš bija viens no labākajiem downtempo (jeb liftu mūzikas, kā manas draudzenes to sauc :expressionless:) māksliniekiem :cry:.

O jā, Samurai Champloo bija labs gabals. Negaidīti labs. :yum:

2 Likes

Dai Mahou Touge (noskatijos tikai del vegetables)
and Aoharu x Kikanjuu(@Julia teica ka bus airsofts bet bija tikai Free un yaoi )

1 Like

Cik nu negaidīti :D, man šķiet drīz pēc iznākšanas jau kļuva par tādu kā kulta klasiku.

Es kaut kur redzēju rakstu kādēļ nevajadzētu viņu skatīties, tādēļ sāku skatīties un bija negaidīti labs. Biju nolaidis savas cerības. :smiley:

Samurai Champloo ir nereāli laba :heart_eyes:
Pati esmu noskatījusies kādas 3 reizes un varētu noskatīties vēl kādas 10

Nu nezinu, gan vai viņa ir tik laba, lai skatītos vairākas reizes. Bija interesanta un varēja izbaudīt, bet vietām nāca žāvas.

2 Likes

This

Uhhh, pagājis diezgan daudz laika kopš bijusi vajadzība pauzēt :smiley:

Es. kaa jau rakstiiju. arii nepauzeeju. jo esmu tas cilveeks. kas pat nesaprotot. ko vinjam saka. maas ar galvu it kaa sapratnee. Taapat man ir ar animi. intonaacijas. skanjas jau tik dzirdeetas. ka teeloju sev. ka saprotu
kaut gan nav ne jausmas kas tur notiek. taa ka es labaak baudu anglju valodu. ko kaut cik zinu nekaa japaanju. kutaa vieniigo vaardu. ko atpaziistu ir “baka!” :smiley: