Ko mēs šobrīd skatāmies un esam noskatījušies

reku viens no iemesliem kpc man patik shita anime omg ta norecos :D

un tas ir iemesls, kpc man bija vng par to animi XD
Es tšm to skatījos, skatīšanas pēc @_@ Plus, gaidīju izaugsmi XD

Pirmā gārā epizodē ir lieliska… smējos asarās
Tas gan tas gan

ja pati 1 epizode mani ari piesaistija pie shis animes :slight_smile: man ta doma vien ka vins ir skolotajs un dara tadas lietas vien jau liekas smiekliga :smiley: un patiesham sen neesmu skatijies animi kur katra serija ir daudz vietas kur pasmieties :D:D

  • tas naids ko pret vinju zrada tas direktora vietnieks ehh :smiley:

Nu nu :/, tevi gan viegli sasmīdināt.

1 Like

Nostalğijas dzīts noskatījos golden boy, bestest shit

Piedod ka tik vēlu reply , bet nē animi es jau ļoti ilgi skatots, tikai es gandrīz vai esmu pabeidzis another, jeb 7 episode un suzukai noskatījos pirmo, bet vēl kautkā nevelk uz turpināšanu :lol:

1 Like

No kruta Onizukas skolotāja uztaisija vaju bezkaulainu slimu ar hronisku slimību pāķi… :/ Noup…

Bakemono no Ko ir pieejama filma, nezinu cik labi ir sub.

It kā nav labi subi. Ja jau iznāca, tad dažu dienu laikā būs labi subi. Var jau paciesties. Iesaiku gaidīt meme Commie

http://www.nyaa.se/?page=view&tid=793482

Es jau iesaaku skatities, gan jau pārcietīšu, ka nav super labi subi…

Tak neskaties jeez. Skatīties ar neakurātiem subiem ir tas pats kas lasīt slikti pārtulkotu grāmatu.

1 Like

jap to man liekas lielaka dalja foruma jau zin :stuck_out_tongue:

Kuromajo-san-ga-Tooru processa "D

Noskatījos Rainbow. Otrā daļa likās lejupslīde, jo vienīgais, kas tur tika rādīts ir uz apli katra no viņu problēmām, visai garlaicīgi.
@Mr_Bunny

Man patika tas kā parādija viņu turpmāko situāciju pēc tās pāraudzināšanas iestādes.

Viņai jau mango arī ir, bet tā laikam ir gara af un joprojām nav pabeigta.

Gaidu Grimgar vol.1 BD kuru katru dienu, gotta watch with them enchancements.

Un protams meiteņu vannošanās bonus footage

Bļāviens, Phantom world vēl 2 ep. palikušas, žēl, ka nekas labs no šī nesanāca, bija visas iespējas…

ar enchancements tu domā animācijas ziņā ir uzlabojumi?