Ko mēs šobrīd skatāmies un esam noskatījušies

Tad jau tu daudzus anime nemaz nevari skatīties, ja ar ok nepietiek…

Pirmais Hellsings ir vecāks un daudz savādāks

Tā taču nav šausmu anime ta ir šoka anime drīzāk, ar twistu… (ok, šoka animes neeksistē, bet nu… saproti manu domu, kur šausmas rodas tavā emocionālajā domāšanā, nevis šausmas no pretīgiem skatiem… ko jo īpasi daudz arī piedāvāja When Seagulls Cry (vsm smukāka par When They Cry XD) ))

Neesmu neko dzirdējusi par Boogiepop, šķiet interesants - paldies par ieteikumiem ^_~
(bet es rakstīju, ka esmu vairāk drāmā ieinteresēta nekā šausmu stāstos (tas man aktuāli bija tīneidžgados :D)

Man vsp jāredz, lai varētu spriest - mana gaume ir tik subjektīva, ka jādod iespēja it visam - iespējams beigas pārsteigs - tā ka vērts mēģināt, plus, es atzīšos, es izbaudīju Rakudai Kishi no Cavalry un Fairy Tail sākumu (līdz 100 ep :D)
Tā ka tas laikam vairāk atkarīgs no noskaņojuma, jo es esmu tikai mazs, pūkains heiters
http://scontent-b.cdninstagram.com/hphotos-xfa1/t51.2885-15/10843781_1532699373645641_300760542_a.jpg

Man gan ljoti patika. Tik ljoti, ka pat centos peec iespeejas aatraak apeest vakarinjas, lai neubutu, kas noveersh uzmaniibu. :D

Atljaushos pilniibaa piekrist.

Man labaak Higurashi spin-off Umineko Naki Koro ni patika.

Es pie Umineko vēl neesu ticis, bet šodien tieši doma bija sākt :smiley:

Cik nu spin-off, prosta tie paši veidoja kas veidoja higurashi vn.

Vairaak kaa detektiivs. Savaa zinjaa pat vareetu teikt, ka mix starp Higurashi un Another.

1 Like

Nu tas vairaak kaa skaidrs, ka Wiki nevar ticeet. :wink:

Ir nice, op un ed joprojām vieni no favorītiem. Also tā debunkošana kas tur notiekas, huuuee

1 Like

Vispār jā. Kaut vai spin off, bet izņemot riku un otru grill, tur nav nekādas līdzības ne settingā, ne stāstā.

Sho nekaadi nevar aizmirst!

4 Likes

Legit biju aizmirsis, kur tie gadi kad redzēju :smiley:

Patiesībā nē… Bet, nu lai visi, kas uzdrošinās, lai izbauda šīs 26 ep :D (drusku par daudz pie tāda sižeta -.-)
Vsm manā skatījumā.

Un Emphase, tagad izskatās, ka man ļoti patika tas Cavalary, bet nēē, tā nedrīkst teikt, tā anime nebija laba, tā vnk bija ļoti labas standarta anime :D

Ā, ja Lukijs, atļaujas likt video, es arī gribu - šis ir tas video, kādēl uzzināju nejaušām par When Seagulls Cry:

so cute, so nice - have to see it! ^^ purple for ever! @_@

1 Like

Jau ieliku video, kaapeec Umineko ieintereseeja. :smiley:

Bet man ir cits video - mans video nav ne intro, ne outro, ne humors… T^T

Detaljas…

Great Teacher Onizuka
Kapēc viņa visurs netā ir tik labi novērtēta… Viņa ir viduvējības definīcija mb biku virs viduvējības bet ta pat…eh…

Šodienas Rage… @_@

1 Like

“Dislike” button!

:ok:

1 Like

8 gadi atpakaļ tas bija zelta standarts. Nenodirs klasiku!

Bet es arī to nodirsu - kpc man ne viens nepiesējās? T^T