Ko mēs šobrīd skatāmies un esam noskatījušies

Anime Of The Season? :smiley:

3 Likes

man AOTS pārvērtās par OVA = vienalga :D:D runa tpt par Grimgar, huh? xd

Anime of the season

1 Like

Oh, skaidrs, paldies par atbildēm :slight_smile:

Tomēr nakts laikā noskatījos Great Teacher Onizuka… kā pirmā ep. man priekšā teica - man nepatiks. man nepatika… ne tā, lai grieztos nepatikā - smējos, redzēju uz beigām interesantākus personāžus un situācijas, kamēr sākums likās ļoti šablonisks, humors uz robežas, too much panty shots for me (ko patiesībā nebija daudz XD). Tad tās patukšas epizodes, kas atbaidīja, bet noturējos.

Gribēju jau vērtēt kā mūsdienām neadekvātu animi, ko nav vērts skatīties cilvēkiem, ja vien neesi tīneidžvecumā, vai arī, kas jau tajos 90’ (precīzak laikam būtu 21.gs. pašā sākumā O_O) skatījās…

Bet pēdējā epizode tomēr bija kā ķirsis saldējumam - saldējumam, kas tev negaršo un ķirši tev vnk ir mīļākās ogas… no saldējuma nekad nevar atteikties, lai arī cik nebaudāms tas tev būtu :smiley:

Meh esmu gandrīz pabeidzis Another un tad vēlāk sākšu skatīties suzuka

Btw esmu jauniņais :smiley:

1 Like

hey sveiks foruma raksti tik iepazisanos :slight_smile:

Gto nakts laikā? Oo how the heck. Man ta multene nedeļu atņema. XD

Welcome Bruh. :3:

Vne, tur tak kādas 40-50ep bija

Eh, nodropoju Digimonus Tri…galīgi vairs nav tas. Nekāda šarma nav :confused:

@m1raz, es iepriekšējā dienā vai aiziepriekšejā vai aizaiziepriekšejā biju kādas 6 vai 11 noskatījusies un tad ja nemaldos, visu dienu, visu vakaru, visu nakti un vēl līdz 8 rīta skatījos :smiley: tā ka chill, nav jau 70 ep :smiley:

no taviem shitiem tekstiem man pakera interese saju skatities to GTO un paldies blin esmu ta nosmejies pagaidam esmu ticis lidz 6 serijai blin anime pagaidam liekas vienk super :slight_smile: nevaru sagaidit kas talak bus :slight_smile:

1 Like

lol, man smieklīgi sāka likties pēdejas 10 ep tā kārtīgi (1x XD), ka iesmējos no sirds O_o nesaprotu, jūs, cilvēkus@_@


// Vai ir vērts skatīties One Piece kā fona animi? vai labāk paskatīties vēl citas īsās animes tā vietā?:D

hmm fona nu nezinu man liekas tikai fona vinju skatities butu pagruti :slight_smile: jo lai gan vinja ir gara stasts ir aizraujoss bet nu vari meginat pamegini paris pirmas epizodes ka bus tad jau pati redzesi

1 Like

Divas animes, kas man nepatika - kpc Tu sevi ar to moki? @_@
Labi, labi, citiem patīk (nesaprotu viņus X_o )
Man īstenība arī tas Hellsing Ultimate neiecepīja, kas bija smuks… un tas arī viss (pat nebija īsti man patīkami smuks, lol :D)

um… anyway, sveiks Emīl - jauniņais! :D - vai tas nozīmē, ka esi nesen tikai sācis skatīties animes~ vai vnk šeit jauns?:D

Another bija ok, nekas ļoti īpaš manuprāt, bet drausmīgs arī nebija, tik beigas atkal nepatika :smiley:

Hellsings man patika vairāk tas pirmais, Ultimate bija pārāk ultimate priekš manis

1 Like

un tieši tdļ nav vērts pat skatīties :D man ap to bija saradusies tāda aura (interneta ietekme XD), ka gaidīju pārāk daudz… sāpēja… ļoti sāpēja… jo vēl ar vien neesmu redzējusi labu šausmu stāstu… ja atskaita Monster lielāko daļu, jo īpaši intro! :D:D

Oh… neesmu redzējusi tos “nesmukos” Hellsing… (jo es pieņemu, ka smukais bija Ultimate??) Vēlies teikt, ka pirmajā bija labāks sižeta izpildījums?:D K.gan nevelk action… man patīk drāmas - drāmas visur! :D

Nē lol, one piece ir wastr of time, skaties īsās.

1 Like

Higurashi un Boogiepop ir labas horror. Tad vēl ir visādas ova’s un filmas kas ir nice horror, bet tās meklē pati.