Ko mēs šobrīd skatāmies un esam noskatījušies

Da nu, vēl spēlēt lai kaut ko saprastu? :smiley:

5 posts were merged into an existing topic: Beztēmas stūrītis Nr.2

Pirmā Mob 100 epizode neatstāja uz mani labāko iespaidu, nebīja arī gan drausmīgi, bet nekas īpaši interesants arī

ReLife pabeigts un teikšu, ka man pat ļoti patika, kādu brīdi nav jau bījis tā, ka noskatoties vienu epizodi uzreiz gribās arī nākošo. Jācer tik, ka būs arī turpinājums, jo domāju, ka šis gabals ir to pelnījis.

1 Like

Wowow, hipsters beidzot kaut ko labu pasaka. :smiley: @Especti

6 posts were merged into an existing topic: Berserk

Ahh Masou Gakuen HxH getting bettter and better :stuck_out_tongue:

Vismaz uzreiz atziistas. Nemeegina nosleept ar kaut kaadu uber nopietno plotu.

1 Like

anyway, ienācu šeit lai pateikt, Serial Experiments Lain 9 ep no 13 - smejos, jo īpaši komentāri kissanime, lolol, ceru, ka beigās sanāks kas labs, bet 9 ep baigo farsu man šķiet taisa :smiley:

Noskatījos Serial Experiments Lain:

  • Madokas autori, noteikti, ir redzējuši šo darbu :smiley: :smiley:
  • jūtos izniekojusi laiku
  • ja interesē 90’ gadu “šarms” var noskatīties
  • nesaprotu… šis darbs man nepatika, bet Ergo Proxy gan :? tpt kā Madoka… vrb viss ko man vajag pēdējā epizodē diskusiju/strīdu, citādāk kaut kā garlaicīgi un nesaistoši šķiet :neutral_face:
    un damn, šī bija lēna anime, par spīti 13 epizodēm XD K.gan no otras puses… izaudzināt “dievu” 13 epizodēs izklausās ātri :smiley:
    P.S. yēy, anime nebeidzās ar moralizēšanu, ka internets ir kaitīgs mūsu sociālajai dzīvei, yēy :smiley:

Bet tie 3 darbi tak ir pilnīgi dažādi :? Nesaprotu kādēļ tevi pārsteidz, ka Lain nepatika, bet Ergo proxy un Madoka patika

Kpc pārsteidz? Jo visos šais gadījumos bija attīstība un stāsta izzināšana, kur Ergo Proxy konstatē, ka ir Dievs un viņam jāveic gandrīz uzreiz izvēle ko iesākt tālāk (un viņš izvēlas savu sievišķi un ceļošanu tālāk :D); Madokā izvēlas saplūst ar visumu, lai pārtrauktu bezgalīgo laika atgriešanu, atmetot draudzenes pūles; Lain izvēlas nebūt realitātē, lai draudzene varētu mierīgi dzīvot.
Visos stāstos ir telpu ietekmējoši lēmumi, jo galv. varoņi ir bezmazvai dieva vietā. Pārsvarā lēmumi pieskaņoti, lai samierinātu kādu būtni, tas ir sievišķi, kur, jo īpaši Madoka un Lain abas super velk uz yuri

Visos trīs gadījumos skatītājs ir tik pat nezinošs kā galvenie varoņi.

Tu atkal mani nesaproti laikam. Lain atšķiras no visiem visvairāk, jo tur ir visgrūtāk uzstvert domu un noskaņojums arī ir diezgan savādāks

Man tieši šķiet, ka Ergo Proxy bija grūti saprast :smiley: :smiley:
un depresija ir visos šais darbos; ā, pareiz Lain bija maza meitene ar personības dubultošanos un daunismu lkm, taisnība, viņa vēl bija mentāli slima for sure, kamēr pārējiem tas īsti netika atrādīts…
(ļoti kaitināja viņas lēnās reakcijas -.- - laiks taču ir nauda T^T…ak pareizi, budžetam laiks strādā otrādāk…)

Es ar iesāku skatīties Lain. Līdz 3. vai 4. epizodei laikam tiku. Tik tālu, cik esmu tikusi, liekas interesanti. Vai vēlāk viss sačakarējas? Notikumi gan ir lēni, bet es vēl paralēli šuvu, kā arī pati esmu tāds bremzēts cilvēks, man netraucēja :grin:
Bet tā noskaņa gan ir perfekta - deviņdesmitie samaisīti kopā ar depresiju un digitālo revolūciju :heart_eyes: Ļoti atgādina vaporwave žanru kopumā :grin:

1 Like

Man šķiet, ka šo labāk skatīties japāniski (sub), jo tur ir tie ievadteksti, kas piedod noskaņu… Es atdevu visu savu uzmanību, tdļ šķita izsekojama. K.gan taisa putru(tā noteikti jutos pie +/-9 un, noteikti, 10 ep, ja nejaucu jau :D), man šķiet, ka nemaz tik liels mind-fak tas nav…ja iepriekš ir jau skatītas animes, jo īpaši :smiley:
K.gan, es pēdējās 4 vsm epizodes pavadīju lasot kissanime komentārus, kas pārsvarā vien humoru piedeva, bet, man šķiet, ka deva interpretācijas iespējas arī :?

1 Like

Es nekad dubus neskatos :grin:. Tie teksti gāja tik lēnām, ka mierīgi varēju novērst skatienu un atgriezties, neko nepalaidusi garām :grin:

1 Like

Tad lkm Tu ātri lasi, jo man viss laiks, ja nelasīju, aizgāja pētot vizualizāciju @_@

1 Like

Tas pats seit, neskatos dubus, manuprat ne balsis ne intonacija vnk neiet kopa ar animi… Tas padara to visu uzspeletu un pat kropligu XD bet pasi japani to kaut ka visu izjut un viss skiet plustosi dabisks :smile:

1 Like

Tiasniiba, bet nespeeju attureeties:

Yep, tas pats, kas ar meksikaanju ziepeneem, kur aktieri reaali dziivo savaas lomaas pret muusu pashu Ugunsgreeku, kur neviens nejeedz speeleet. xD

1 Like