Berserk

Berserk (1997-1998)


http://www.anime-planet.com/anime/berserk


Šī te tēma vairāk paredzēta oriģinālajam seriālam. Berserk (2016) ir atsevišķa tēma.

Vakar beidzot saņēmos iečekot otro sēriju no Berserk 1997 (paldies Dairim par ieteikumu!). Pirmo atstāju uz beigām, jo dzirdēju ka tā esot bezjēdzīga.
Ilgi atliku Berserku, domāju ka anime veca un pārvērtēta. Bet vov…piesēdos un vienā paņēmienā visu noskatījos. Vēl iečekoju trešajai filmai beigas, lai daudz maz būtu skaidrs nobeigums (sērijās viss palika gaisā karājoties). Un pat 2016.gada divas jaunās sērijas iečekoju. Godīgi - man vecais stils patika da-audz labāk par jauno ‘advancēto’ stilu (3D?).
Secinājums - ir vērts čekot vecās ‘klasiskās’ anime :raised_hands:

1 Like

es gan nejutu atšķirību lielu starp seriālu un filmu, ā pag… man pateica priekšā mangas lasītājs, kas tālāk notiek, derp… Bet tomēr…nešķiet, ka tās pāris filmas minūtes atklāja ko negaidītu par turpinājuma iespējām - anime, kā jau teici, beidzās diezgan neskaidri - tur nekas nebija skaidrs no kā turpinās un, man šķiet, ka 2016 animes opening paskaidro šo tiltu starp pirmajām sērijām un otrajām :?
Kaut gan…esmu lasījusi mangu, iespējams mans viedokls ir subjektīvs … :smiley:
Jup, es arī skumstu, ka jaunajām Berserk animēm nav izkopta animācija, šis darbs, man šķiet ir pārāk leģendārs, bet pret to attiecas kā kārtējo naudas gotiņu T^T (labi, tik traki, man nešķiet, lkm :?)

Seriala izskatas ka visi nomirst (ari Kaska un Guts), filmas pedejas min parada ka divi tomer izdzivoja. Pirms cekot filmas nobeigumu, skatijos 2016 gada pirmo seriju. Nepaskaidro. Ta ari nevareja saprast vai Kaska ir dziva un ka Guts tika ara
(+es mangu nelasiju un neviens man nespoiloja)
Zzeel ka vini uzreiz netaisija nakamo sezonu. Griberos redzet normala stila turpinajumu :smiley:

1 Like

Jau peec pirmaas epizodes no originaala saprotams, ka Guts ir dziivs. :D

Palasam talak. Tur var redzet kas man nebija skaidrs. Tas ka dzivs - protams. Tadi varoni jau nemirst :D

Meh, paarlasiijos. Izlasiiju kaa “vai”, nevis “ka”. :smiley:

Pirmais, kad cilvēki saka, izlaid pirmo Berserk oldschool animes ep, viņi aizmirst, ka tā ep ir nākotnes ep jeb skaidri un gaiši pasaka priekšā, ka ir turpinājums…
Otrkārt, cik atminos filmu - tur parādīja, kā Guts tiek pie saviem insturmentiem - kas viņam tos sagādā, ka viņa mīļotā ir vājpratīga un ne acu galā negrib viņu redzēt un viņš dodas atriebības ceļojumā…
Treškārt Berserk 2016 opening parāda notikumus/ainas/sejas, kas liek domāt par to - pēdējās vecās animes epizodi… Bet vrb es vnk redzēju cauri tiem kadriem, jo zināju jau, kas notiks, vrb tomēr Tev taisnība, ka nezinātājs nezinās…
bet … piemēram ņemsim Black Butler - pirmā sezona beidzās pilnīgi un absolūti, ka visi, kam vajag ir dzīvi; bams otrā sezona sākas ar pilnīgi jaunu, super līdzīgu, bet daaaudz nepatīkamāku varoņu duetu nekā pirmā sezona - man personīgi, gribejās nodropot otro Batlera sezonu :D, saņēmos noskatīties tālāk, un atkal redzēju pirmās sezonas duetu sveiku un veselu.
Kpc šo pieminu - jo Berserk 2016 opening atrāda vecās animes beigu notikumus un spēlējas ar vecajiem un jaunajiem tēliem, ttd tēliem, kas būs šai animē jeb skatoties pirmo Berserk 2016 ep, nav īsti iemesls drop’ot, jo opening atrāda vairākus redzētus tēlus un pirmā ep sākas, protams ar Guts un viņa nedienām un skaidrāks par skaidru, ka kaut kas ir mainījies no iepriekšējās animes beigām - viņam ir rēta…
Nu apmēram tas notika manā galvā, kdļ man šķiet, ka nevajadzētu mulst un šaubīties par Berserk 2016 animes skatīšanos pēc vecā seriāla :?

Berserk nemaz nav tik brutāls…vismaz ne vecais un animes vidus…kur pretī beigas mani nošokēja, ka pat mangu gribēju lasīt…filmas man ļoti patika un jaunais Berserks ir pamatīgi brutāls, katru nedēļu gaidu epu :smiley: Izskatās, ka tam arī OST būs labs tpt kā iepriekšējām daļām.

1 Like

eeeeuuuuuuuuuuu1!!!
es tikko dzirdēju spoiler, ka Casca atguvu saprātu!!! esmu 351 chapter, laiks lasīt tālāk!!! un… Kissmanga uzrāda tikai 356…welp, nebūs ilgi jālasa :| un es jau tā vsm gadu no vietas neesmu lūkojusi šo darbu…tik lēns…ughh…