Ko mēs šobrīd skatāmies un esam noskatījušies

Da visi vinji tur ir tupi. :smiley:

noskatijos, patika :wink: tikai beigas kas ar vinju notika, vinja vnk saka normalu dzivi ar Tokaku?

Naruto Shippuden 463. Best jutsu ever.

After all these months… :smiley: man beidzot atradās laiks & noskatījos Shingeki no Bahamut: Genesis (Rage of Bahamut: Genesis)… man tik ļoti patika… woah! Nevaru sagaidīt otro sezonu un es ceru, ka tā būs tik pat laba… :3

3 Likes

Es kaut kā pat nejauši bīju uzgājis un ļoti patika šis nejaušais atradums :smiley:

1 Like

demn jauna Re: Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu ep : )

3 Likes

Skatos kabaneri un nevaru saprast, kā var izveidot tik trulu seriālu ar tik labu vizuālo un audio? Tur caurumi pat ir caurumos, šausmas! Vienīgais, kas man patika no pēdējās epizodes ir naids un nodevība, bet es jau varu iztēloties kā viņi beigās uzvar Bibu un viss kaut cik laimīgi beidzās.

1 Like

jap man ari pedeja serija likas tada tizla :smiley:

Es labāk 2-3 reizes pārskatītu kabaneri nevis vēlreiz kiznaiver skatītos

1 Like

kas tev kiznaiver nepatik grr :stuck_out_tongue:

Abi vienā maisā metami. :smiley: Tbh, potenciāli labāk izveidotas beigas varētu būt Kiznaiveram, nevis kabaneri.

1 Like

Kabaneri pārāk viegli beigas sabojāt, kiznaivers ir pārāk naivs :smiley:

Es labāk tad skatos Kokoro Connect, kurš manuprāt ir daudz labāka versīja par šo.

1 Like

Turpinot sarunu par HxH, no Lielā attēlu lenta: Tur bīja vairāki tumšāk nokrāsoti, tas, ka tas nav ne tuvu, teiksim tavam Speed Grapher, nenozīmē, ka HxH, nav ar tumšām noskaņām

Manam speed grapher… :smiley: Ok brīdis bija, kad tas garmatainas čalis nomira, bet šis beigās izdzīvoja. Cerēju, ka arī zaļais mazulis nomirs pēc tā uberkurtā spēka aktivizēšanas, bet nekā. Karalis miris, briesmas novērstas. Visi laimīgi un priecīgi - garlaicīgi un gaiši.

Tikai tādēļ, ka varoņi nemirst pa labi un pa kreisi nenozīmē, ka tas nav tumšs! Salīdzināsim Bleach un Naruto ar HxH, Balinātājā un Naruto visi dzīvoja, visus izglāba, likmes bīja “lielas” un galvenie varoņi pēkšņi pēdējos momentos kļūst OP tik lai turpinātos stāsts. HxH varoņi arī riktīgi itkā mācijās un trennējās utt, bija protams arī pāris miršanas, bet tas nav galvenais, lai gabalu padarītu nedaudz tumšāku un nopietnāku, pašā stāstā viss bīja pasniegts daudz labāk un ar pareizajām tēmām.

Salīdzinoši ar tiem, varbūt jā, ir tumšs, bet overall bērnu līmeņa seriāls. Sižets ir viena lieta, bet nesāc to jaukt ar seriāla tumšumu. Ka tev sak’, tur līdz tumšam seriālam kā no zemes līdz marsam.

TAS IR SHOUNEN!! Drit vai micīt!

Shhhhh… :smiley:

Un? Tas pats Death Note arī ir shounens un tajā pašā laikā daudz, daudz tumšāks. Beidz meklēt atmaskas un saukt plikus žanrus, atzīsti, ka HxH nav ne kripatiņas no tumšuma. :smiley: