Jūsu Overwatch episkie momenti

mulkibas mani pa 2 3 situsi ir pie respowna vispar nesanca nevienam iesaut uzminiet kura komanda vineja :stuck_out_tongue:

ft @xrobisxxs kā Zarya un @vriska kā Pharah :D

3 Likes

Teikšu godīgi - tā kombinācija, redzēt šo visu no dažādiem leņķiem, ir episka! @Kadiljaks Mums arī kas šāds ir jāizveido :smiley:

3 Likes

Es pēdējā laikā sāku praktizēt taktiku, ka kopējā čatā pierakstu, ka jādodas pa kreisi (itkā sajaucu čatus), un tad komandas čatā rakstu, ka JĀDODAS PA LABI(jā, šī ir 2000 IQ taktika)!! Nezinu, cik ļoti tas strādā, bet ir diezgan jautri novērot to, kā visi pretinieki ir pagriezušies uz attiecīgo pusi xD

2 Likes

:joy::joy::joy: nu uz konsoles nekādīgi pretiniekiem neko nepateiksi

Woah nebiju pat par to aizdomājies :smiley: Vai tiešām neko nevarat pateikt? Un kā ir ar runāšanu? Vai varat savā starpā sarunāties?

Savā starpā var jā

Ehh, cik skaisti gan mana D.va izskatās ar savu zelta ieroci :D

Love D.va

1 Like

Šodien bija episks overtime

Pretinieki tika līdz trešās fāzes beigām un… sākās kaķu peļu rotaļas, overtime ilga vismaz 3min, beigās pretinieku Junk veiksmīgi atrisināja radušos situāciju… taču lūk maziņš gabals no esošā momenta…

3 Likes

man likas ka man sudiga kvalitate izradas ne :stuck_out_tongue:

3 Likes

Tāds negaidīts pavērsiens pretiniekiem, kad no augšas nokrīt Bastions :smiley:

Ja vien jūs zinātu, cik tas ir briesmīgi, kad competitive spēles laikā veselas divas reizes tiek novākti pa 3 cilvēkiem un pat ir emocija klāt uzlikta, lai iespējamais potg izskatītos labāk un pēkšņi… spēles beigās… POTG PAŅEM CITA D.VA AR TĀDU PAŠU SKINU, TĀDIEM PAŠIEM ZELTA IEROČIEM, un pats briesmīgākais - arī 3 cilvēkus novāc ar savu ultimu…

Reku jums mana ultima no šās spēles… Atzīstat - labi sanāca

1 Like

Meh 5/7

Nekas baigi epic nav , vienkārši grindojam loot boxes ar @vriska.

Starpcitu jeffs man iedeva pagājušā gada mei skinu #rip .

2 Likes

Man ir jaunumi , es neticamā veidā pff varbūt veiksmes dēļ tiku Capture Flag competetive Dimantā , neticami , tagad jācenšas to nespēlēt :joy: un jāsagaida punkti . Veseli 450

1 Like

Woah, par to arī iet punkti? :open_mouth:

Lai palīdzētu komandai uzvarēt dažreiz ir jābūt gatavam uz diezgan trakām lietām, kā piemēram došanās pa taisno pie Reinharda, lai tur uzspridzinātos :smiley:

Atgādina Bakugou sprādzienu… Tikai nedaudz mazākā apmērā :D

2 Likes

Šis no šodienas, kad spēlēju competitive ar @Kadiljaks :smiley:

Jā, esmu trollis xDD

3 Likes

Nespēju noticēt, ka neiemeti šo 4k

Un vēl, kaut kas no šodienas,

3 Likes

Es nezinu kāpēc , bet man viņs nebija saglabājies