Jūsu Overwatch episkie momenti

Tā kā Overwatch klaču topiks tika aizklapēts ciet, man sirdī krājās arvien vairāk un vairāk spēļu un momentu par ko jums gribētos pastāstīt :D Tāpēc es atveru šo topiku, lai mēs visi varētu padalīties ar to, kā mēs spēlējam un cik ļoti esam episki spēlētāji.

Tātad. Pāris dienu atpakaļ biju spēlējis OW competitive ar @Kadiljaks un mums abiem ir mikrofoni, kas ir ļoti liela priekšrocība, lai labi tīmotu. Viņš spēlēja kā Reinhardts, bet es kā D.va un man vienmēr ļoti patika savus pretiniekus ļauni uzspridzināt with no regrets. Tādēļ mēs pacietīgi gaidījām svarīgo momentu un tad sākām izpildīt savu ļauno plānu! “NERF THIS” dzirdēja mani pretinieki un jau sāka bēgt prom, līdz tie ieraudzīja to, ka Reins viņiem bija aizmugurē un augstu pacēla savu smago ieroci bļaujot “Hammer DOWN!”. Visi pretinieki zaudēja spēju jebko darīt un vienkārši samierinājās, ka sprāgstošā Meka tulīt visus nobeigs. Mēs dabūjām tripple kill. Ka tik būtu vairāk tādu momentu :smiley:

Nezinu, vai @Kadiljaks ir to pamanījis, bet kad viņam ir low hp es izlidoju viņam priekšā un cenšos nosargāt :smiley:

Vakar biju spēlējis ar @EdmTro jaunajā Blizzard world mapē. Viņš paņēma Genji es D.vu un mēs devāmies kaujā. Vispār sanāca ļoti labi. Man patika tie brīži, kad mēs abi divi vienkārši devāmies pretim pretinieku spawnam sitot nost visus, kas stājās mūsu ceļā. :D Kamēr es biju cīnījies augšā, tad varēja ar acs kaktiņu redzēt kā @EdmTro cīnījās apakšā. Nez kāpēc, sajūta bija kā SAO, kur komandas biedri “switchoja” savā starpā, lai veiktu perfektu uzbrukumu

image

1 Like

Mans vakardienas episkais moments bija:

  • Iegāju competitive
  • Izvēlējos charu (nav nozīmes kādu)
  • dzirdu citus spēlētājus runā pa mikrofonu
  • Viens runā angliski, otrs poļu valodā
  • Pirmais palūdz runāt angliski nevis poļu valodā
  • saruna pāriet personīgos aizvainojumos, skan vārdi: “F**k U, Noob…” un tamlīdzīgi
  • līdz pāriet uz jau draudiem uz dzīvību: “I kill you, f******g noob…” vai “I kill your mom” un taml.
  • līdz kamēr viens no viņiem pamet maču un spēle beidzas pirms tā sākusies.
    XDDDD
2 Likes

Esmu esmu pamanījis… tapēc, reizēm saku, ka man vairogs ir uz kritiskās robežas, lai vari sākt darboties…

Vajadzētu mums trijatā mēģināt salasīties reizēm.

2 Likes

pāris nesenie kadri


Īpaši liels naids pret Simetrām

sens kadrs ar Sienāža skinu

3 Likes

Mani episkie mirkļi - ieeju forumā. Palasu, palasu uuun skip. XD bet competetive esmu skatījies un tur ir redzēti tik daudz inhuman playi, ka es pat aprakstīt nevaru. Lai gan jaunajā līgā, kura, beidzot, ow ir parādījusies, ir super stipras komandas, kuras izārda visas, un tad ir komandas, kuras tiek izārdītas. Gan jau ar laiku būs skatāmāk, jo līga vēl svaiga, salīdzinājumā ar Lol vai Dota.

Tāpēc, ka OWā ir milzīgs daudzums dažādu taktiku un iespēju kā ko darīt, un tas viss ir jāapvieno secīgās darbībās, jāparedz pretinieku kustības, jāskaita sekundes, līdz tiem būs gatavi jauni abilities, jāsadarbojas ar komandas biedriem, tos jāaizstāv, jādomā kur un kad skriet :D Tas viss kopā ir diezgan inhuman xDD

Kā jebkurā mobā my man…

Nē, OW ir īpašs

Tu esi īpašs.

2 Likes

Jā… :sweat_smile:

1 Like

Tas brīdis, kad @EdmTro nokrašojas OW un vairāk nav uzticīgās Mērsijas, kas varētu dziedēt manas brūces.

image

Kam negadās! Visādi mēdz būt - bet mēs izvilkām!

1 Like

@vriska kā tu liki OW video te? Es kā ielieku yt video, tā man tikai ir pieejams uz 360p

Nop @vriska viss ir ok :smiley:

Mans ļaunais un nežēlīgais plāns izdevās :D Visi briesmīgākie uzbrukumi ir jāveic no aizmugures

2 Likes

Un vēl divi no šodienas :D Tas ir tik vienkārši, vienkārši uzlidināt no aizmugures. Būs jāpamēģina arī competitivā :D

1 Like

:fire::fire::fire::fire::fire: esmu girl gamer xddddd :fire::fire::fire::fire::fire:

4 Likes

BET TEV TUR BIJA HEALTH PACK NETĀLU!!

Labs video xD

1 Like

bet es gribēju saviem support dot ult charge :^))))))

1 Like

Cik pašaizliedzīga doma :smiley:

1 Like

vēl ir bijuši daži labi klipi, bet overwatch tos saglabā tikai 24as stundas un es vienmēr tos aizmirstu eksportēt
shoutout 2 @xrobisxxs par pharmacy pocketošanu

1 Like