(hello it's me...) lolol, hey hey everyone!

Esmu gan, liekas interesants tik es neesmu pierāvis klāt jauno sezonu.

Njā, es arī neesmu noskatījusies jauno sezonu līdz galam, nezinu kāpēc pie vienas sērijas pēkšņi apstājos un tā arī vairs neskatījos.
Godīgi sakot slinkums atsākt, bet laikam tas vien jādara, jo daudzi saka, ka interesanti.

1 Like

Tur nu es tevi saprotu, man tieši tas pats ir arī ar Under the dome, Big Bang Theory, Expanse. utt
Kautkāda iemesla dēļ apstājoties un ielaižot pāris epas grūti saņemties :joy:

1 Like

Jap, man arī tagad tā ir pārsvarā ar visiem seriāliem. Es pat biju aizmirsusi, ka skatos. :grimacing:

1 Like

ir labas mājaslapas kur sekot līdzi un atzīmēt, lai neaizmirstos!
http://www.tvbuzer.com/

Hmm, labi, iečekošu. Paldies! :slight_smile:

Sup

Yo

Čau! :slight_smile:
Ceru, ka iedzīvosies šeit un neaizmuksi :sweat_smile:

2 Likes

:smirk::heart::smirk:

1 Like

It’s ok i guess. I’m guessing grindcore ain’t on the list. :smiley:

Diemžēl nē. :smiley::smiley::smiley:

Varētu jau patikt XD

:smiley::smiley:

Laipni lūgta forumā!

Šeit bez šaubām var atrast anime, mangas, seriālu cienītājus. Vienīgi baidos, ka anime izvēles šeit periodiski tiek nosodītas. :smiley:

3 Likes

Katrs, sevi cienoshs, anjimeshnjiks nosoda citu izveeles. Citaadaak vinjsh nav iists anjimeshnjiks.

Kā tad ar tiem guru, kuri ar nevienu nekontaktē, gadiem nepamet dzīvokli un ir redzējuši praktiski visus seriālus?

Tas jau ir naakamais liimenis.

Tu runaa par skeptikiem, kuri paarskatijaas review @YT un doma, ka vini ir gudraki, kad nosauks 100 faktus, ko kaads YT bloggeris ir izlasijis forumos un kopsummejis.

Drizak te vnk eksiste anime fanu 2 nometnes, tie kuri neesa pamperus, jo vini ir parak jauni un tiek, kuri nesa pamerus, jo vini parak veci. Pirmie doma, ka ir kruti, ka noskatijas daudz title, zin 25 vardus JP valoda un ir nopirkushi dahuja atributikas, otri nemeras ar peniem un zin kuras anime ir verts skatitities sadzirdot tikai nosaukuma pirmo burtu un visu savu atributiku dabuja tad, kad aliexpress vel pat nedeva dzives pazimes un ebay piegades laucinaa nebija tada varda “Latvia”. (Par tiem, kuri pie Bastejkalna sestdiena ar CD diskiem mainijas, es tik legendas dzirdeju, tie shaja foruma neparadas)

1 Like

Oh wow, tas tik bija teksts xD Ļoti interesanti

1 Like