(hello it's me...) lolol, hey hey everyone!

Well, es šeit piereģistrējos tikai vakar (par to liecina arī mans ‘‘orģinālais’’ vārds, bet oh well) un izdomāju, ka varētu saņemties un sasveicināties ar visiem. So… kā Jums iet?
Es pat nezinu ko teikt… Bet beidzot tak jāsāk veidot kontakti arī ar citiem cilvēkiem, kam interesē arī līdzīgas lietas kā man pašai. Un tā nu vakar nejauši atradu šo vietu un nolēmu riskēt un piereģistrēties, jo parasti neko tādu nedaru.
Ceru, ka atradīšu arī jaunus draugus vai līdzīgi domājošus cilvēkus. Haha.
Bez anime un mangas man ļoti patīk arī seriāli.
Well, ja kādam ir kādi jautājumi, droši jautājiet. :]

4 Likes

Well, hello there!

Hey! :smirk:

Hellow :3

Sveicināta :slight_smile:

Ahoy from the ecchi lover :slight_smile:

Sveicināta.
Tu izklausies daudzmaz līdzīga man.

Anyways, cerams ka patiks šeit, un, visticamāk nākamā nopietnā tikšanās būs jāņos, kad to kopīgi svinēsim, so, ja būs velme, droši pievienojies, un iepazīsti mūs klātienē.

zupa

Laipni aicināta pilnas mājas pulciņā!

Hmm, izklausās interesanti.
Paturēšu prātā. :]

Nosodīs arī gan jau kāds šeit, bet visticamāk nejau par to ko domā, bet kādēļ kaut ko tieši skatījies, to saku es, kuram lielākā daļa šeit saka, ka man ir slikta gaume, bet nu galvenais, ka vismaz ir par ko parunāt :smiley:

Bet nu sveicināta pulkā! :stuck_out_tongue:

Haha
Bet šaubos, ka Tev ir slikta gaume, jo katram jau ir sava gaume un intereses. ^^ Katrs cilvēks jau ir atšķirīgs un citiem tas ir jārespektē.
Bet ai, Haters gonna hate. :smiley:

1 Like

Hey. Esi sveicināta forumā!

Vai tu esi apmeklējusi Wintercon vai Unicon?
Vai tevi interesē kospleji?
Kāda žanra anime tu skaties? Kura ir tava mīļākā anime?

Heyyyo no metalheada :slight_smile:
Kādu mūziku klausies vai kāda patīk?

Jebkuru citu gaume ir slikta gaume! Ar šadu domu ej cīņā par savu viedokli! :smiley:

Čau, te es SitarUsiņš, foruma ļunais gariņš ja vien nedod medu un cepumus! (Reference uz Spaidervika Hroniku).
Bet jā, droši raksti forumā nebaidies, apskaties tēmas kā, Horoskopi, no kuras pilsētas esi un nebaidies arīpapildināt pašbildīšu striķi.

Man arī patīk mistikas seriāli un ļoti, mēs varētu apmainīties sarakstiem jo man ejošās sezonas ir palikušas ļoti maz, jaunākais ko esmu atradis ir American Gods.

Jebkurā gadījumā prieks iepazīties!

My music taste is so hard to describe… it’s literally everything except for the songs i don’t like. :smiley: :smiley:

1 Like

Tieši tā! :smirk: :smiley:

Hmm, esi redzējis The 100? Lai gan tas nav īsti mistikas seriāls… Bet nu pamēģini, varbūt iepatiksies! :smiley:

1 Like

Sveiki no Metsepoles lapsas! ^ ^