Harem/Ecchi Fandom

Tāpēc ka visi dalījās ar rekomendācijām nevis pašu materālu. Bet dalīties ar pašu materiālu nezinu vai vsp ir atļauts forumā, pieļauju ka nav

1 Like

Anyways…
Asumi-Chan Is Interested In Lesbian Brothels! Ir ļoti wholesome gabals par studenti, kura grib atrast savu bērnības dienu draudzeni, bet viņa zin tikai tonka viņa strādā lesbiešu priekamājā

Like it’s actually cute and wholesome

Mani mīļakie ir laikam Pet girl of Sakurasou, Hentai prince and stony cat, B-gatta H-key, Kiss X sis hmm es daudz ko skatījos, bet maz ko atceros…

Ishozoku reviewers ar ir labais gabals.

Monster musume ir mana vājā vietne un rachnera arachnera is the best girl

High-school dxd bij man gateways anime

Trinity 7 retais harem protag ar mugurkaulu

1 Like

Pirmo skatījos, par otru tikai dzirdēju, 3. ir kkas pazīstams, vb kādreiz sāku, bet neaizgāja, par pēdējo vispār neko nezinu

Šīs ir pārāk nerealistisks :sweat_smile:

Par to jau nav jautājums nemaz.

1 Like

Mani vienkārši tad pārāk neutrauc.

Es gribu gan horny, gan wholesome vienlaikus

1 Like

Man patika Sakura trick, bet citus līdzīgus nezinu

Tas Monster Girl Reviewers ir tik cool koncepts. Tās monstru meitenes bija tik glītas :heart_eyes:

1 Like

Tur prikols tāds ka manga bija nesalīdzināmi pliekanāka. Tur pa lielam action tajos bordeļos nemaz neattēloja

Bet jā, those monster girls were cute. Ta olu dēšanas epizode likās pavāja bet varbūt kadu tas uzrunāja

Man patika tā epizode, kur viņi paši par meitenēm pārvērtās.

Vispār žēl ka starp viņiem nebija meitenes, es sākumā ļoti priecājos pirms uzzināju, ka enģelis ir futa

Pag bet tas pirmajā epizodē tika parādīts

Nu jā, bet taču ne pirmajā sekundē

Also…tā hiēnu meiča genderbend epizodē ar “sprīdīti” ir bioloģiski pareiza. Hiēnu mātītēm tik tiešām tāda lieta ir.

3 Likes

Well… labi, ka uz robežas hentai anime seriāli ir anatomiski pareizi. xD

1 Like

2 Likes

A post was merged into an existing topic: Funny pics/Meme fandom