Harem/Ecchi Fandom

Sveiki anime skatītāji ^.^ . Kādi ir jūsu favorīti Harem/Ecchi kategorijā? Kas jauns un jums interesants drīzumā iznāks? Ko jūs ietektu citiem noskatīties?

1 Like

Hey shis laikam bus mans miljakais topic shaja foruma :slight_smile:
ta no Favoritiem
1.Highschool Dxd protams :slight_smile: gaidu 4 sezonu
2. Serkirei ir 2 sezonas jutu ka 3 ta ari nesagaidishu
3.Maken-Ki :smile:

Parādiet Zettai Ryuiki fandom kur vēži ziemo!

1 Like

ka tad stipri shaubos ka tas bus iespejams formua nav parak daudz ecchi fanu diemzhel :slight_smile:

Kur tad Yuri fandoms ierindojās? :/

Kāds kaut ko zin par No Game No Life season 2?

1 Like

ui ja vien es zinatu :slight_smile: pats ceru ka bus

hmm yuri bus 2 vieta :slight_smile:

Pēdējais dzirdētais ir par skandālu ar mākslinieku. Viņš ir kopējis zīmējumus.
Ļoti iespējams nebūs 2. sezonas, ne pirmais Madhouse seriāls bez turpinājuma.

1 Like

Es, ko līdzīgu dzidēju. Žēl :frowning:


Čalis, kura labā roka pārvērtās par kailu meiteni - Midori no Hibi. Izklausās pēc ecchi Parasyte the Maxim. :smiley:

4 Likes

Mana palīdze @Jua neliek vairāk :confused:

1 Like

Rīt kaut ko ielikšu :smiley:

1 Like

Piedod, bet Zettai Ryuiki fandom nespej pārsteigt Ecchi fanus, jo pārāk stingra ir ZR klasifikācija. Toties, priecē, ka ZR lieto tikai klasificēti sieviešu kājiņu cienītaji nevis katrs trešais uzeris, kas domā, ka Zettai Ryuiki ir zeķītes. :smile_cat:

1 Like

Rosario to Vampire.

1 Like

Pats pirmais, ko skatijos no ecchi un iesaku - Heaven’s lost property. :smile:

Stāsts labs, tēli labi, izņemot galveno (diskutabli tikpat slikts, ja ne sliktāks nekā DxD), žēl tikai, ka anime diezgan sačakarēta, jo pēdējā filma nav pilnīga.

My Bride Is a Mermaid
Harems par puisi un topošo sievu, kura ir nāriņa un ir iesaistīta mafijā :smiley:

1 Like

shitas nebija slikts kadreiz bus jamegina rewatchot :slight_smile:

Ū, manas zināšanas par harem/ecchi - hm, pirmkārt, man šķiet, ka es dotu priekšroku ecchi, jo esmu par cilvēces monogamizēšanu (wtf…) yes! XDDD

Gribu noskatīties Monster Musume (man likās, ka waifu ir nosaukumā??) bet nesanāk laiks, cik žēl, patīk tas humors over the top - un ceru, ka tas to saglabās līdz beigām?

uuuun šai tēmā neviens nav minējis ne vārud par Prison School? …anyway, tā anime bija super smieklīga un man prieks, ka es neizturēju un skatījos cenzurētu beigās - u know, es pat hentai skatos, lai izprastu sižetu :D:D
Vairāk neatminos, pieminēšanas vērtas :? , ko zinātu :?

Parasti nemeklēju ecchi, ja vien tas humors nav tiešām stulbuma kalngals (… ā Kill la Kill arī pie ecchi skaitās ne? Es noteikti tam nepievērsu uzmanību, jo… īstenība, man tas tik labi attaisnojās, ka es to uztvēru kā drīzāk cīņu par kailuma apstiprināšanu… ak tīneidžeru problēmas… tik skaisti stāsti par spīti plikumiem T^T )

1 Like