Ezīša erudīcijas spēle Martā

Sveiki visiem.
Pūkains sveiciens Pūpolsvētdienā.
Cerams vakardienas cilvēki pēc pārgājiena ir un būs kārtīgi atpūtušies ,lai rosītos jau uz jaunu pasākumu
Šis gan ir iepriekš bijis un kāda cita organizēts bet cik noprotu toreiz bija eksperimenta pēc lai redzētu kā pasākums vispār notiek.
Bet atsauces toreiz bija pozitīvas un domāju kāpēc gan neieviest šo kā regulāru pasākumu tiem kas vēlās.
Tātad šoreiz erudīcijas spēlēm tēma ir “pavasaris”.
Komandā vajadzīgi 2-6.
Rakstat šeit kuri ir gatavi piedalīties un savu variantu kādu gribat komandas nosaukumam.Vai arī varam palikt pie Animeforuma:D
Dalības maksa - 4 eiro no personas.Jāmaksā būs uz vietas.

Vai piedalīsies erudīcijas spēlē?
0 voters

Joka pēc varētu komandas nosaukumu “Nezinīši”, vai “Eži miglā”.

2 Likes

Labprāt…bet ģeografija neatļauj

Vienmēr jau ir nākamā reize

2 Likes

Liekas, ka izdosies pievienoties :D

1 Like

Ja man nebūs mēģis, then Im in :)

2 Likes

Mēģis ir rīt, attiecīgi, trešdien tieku!

1 Like

Super :blush:

Labrīt @Rashomeow @jurchiks @salkineksa @5umm3r @N0_0rie .Komanda ir pieteikta ar nosaukumu- “Ezīši”.
Tiekamies tad rīt ap 20:00, Tērbatas ezītī .

4 Likes

Vai es kādam varēšu palūgt par mani naudiņu atnest, es tad varu uz kontu atsūtīt, pa ceļam swedbank bankomātu nav :pleading_face:

Paņemšu, np.
Bet tu paņem savu laptopu līdzi! Jāieskrūvē beidzot tas SSD.

:ok_hand: okei, rīt lielā soma ar kompi :D ja vien būru mums mājās noutbuka soma, kura ir Mi :sweat_smile:

1 Like

Tak jebkura noutbuka soma ir ok, kamēr izmēri der. Viņas ir lētas, ~20€.
Un der arī parasta mugursoma, ja tai ir kabata muguras pusē.

Tur jau tā lieta, ka man nav) un līdz rītdienai baigi neuzspēšu nopirkt, bet nu Mi man jau pateica, ka atnesīs man somu :)
Un kaut kad nopirkšu sev tādu, kādu gribu, visam jābūt īpašam :D

Nebiju pirms tam tā aizdomājies, taču šis ir krietni naudīgāks pasākums nekā UNAMAN galda spēļu saspēles. Protams, bagāts te neviens nekļūs.

Njaa…bet es pieņemu,ka tas vairāk organizācijas cilvēkiem par ielikto darbu un laiku ko atvēl šim or something :woman_shrugging:t2:

2 Likes

Cita pieeja pasākumiem.

es piekāpšu pēc tam, vismaz kā atbalstītājs! :kawaii_potato:

Kā ar veselību? Jau atpakaļ uz kājām:D
Bet oke gaidīsim tevi tad :hugs:

1 Like

nu tā tā - puņķi tek, bet feeling fine :saluting_face: