Dodge!

Junjo Romantica protams! :stuck_out_tongue: Viss :smiley: Un man ļoti patīk sekaiichi hatsukoi

Mana mazā liste 2h taisiju, jo lielāko daļu biju pierakstijusi Notepad vai arī uz lapas, kladē. :smiley: http://myanimelist.net/animelist/MafiiNi

Junjou ir klasika. Tikai sazin, kad nākamā sezona. Tikko itkā bija, bet ne pietiekami egoist arc.

2 Likes

ne es salidzinu ar paris cilvekiem no foruma kas ir redzejushi ap 1k un vairak

1 Like

That’s pretty impressive.

1 Like

nja :smiley: bet cik saprotu esi aizravies ar DBZ ka ir ar citam garajam animem vel kadu skaties ?

No garajām īsti cita nekā nav, jo Naruto es nevaru saņemties skatīties. Man vienkārši kaut kas tur nepatīk, kaut gan es zinu, ka ja es skatītos tad man iespējam pat patiktu. Fillers scare me away though.
Pirms skatījos Dragon Ball, es tieši tāpat par to domāju. But now. I love it!

Es iespējams plānoju kad skatīties FMA and Fairy Tale. Nezinu kad, bet kaut kad.

1 Like

Toes divus gan ppat iesaku paskatities! :3

jap tos divus plus one piece. naruto es pats neiztureju :d biki pa daudz tie filleri

1 Like

Oho!! Mums dzimšanas diena vienā dienā! :dizzy_face:

Esi sveicināts forumā! :slightly_smiling:

2 Likes

Hā, tā arī mēdz notikt.
Paldies par uzņemšanu ;D

Sveicināts forumā :smiley:

1 Like

Welcome to the dark side of the internet!

We, or I, have cookies, but I don’t share food!

Enjoy your stay!

1 Like

kas par leģendāro?

ne par kadu legendaro negaja runa kissxsis ir superiga ecchi anime :slight_smile: tas ari viss

That’s alright. I’m making pancakes now any way :grin:

1 Like

welcome forumā! :slight_smile: šī laikam ir īsākā iepazīšanās forumā :smiley:
Kādi ir Tavi iecienītākie žanri un anime? (ceru, ka neviens šo jaut. nav vēl uzdevis…atzīšos - es neizlasīju visas iepriekšējās atbildes :stuck_out_tongue: )

1 Like

Mīļākie žanri. Comedy, romance, psychological, ecchi.
Mīļākā anime. Sarežģīts jautājums, bet ja jāizvēlās viena tad Death Note.

1 Like

YAS! Vēl kāds kuram Death Note patīk! ^-^

1 Like

Oi, es ierodos šajā ballītē vēlu :grin:.
Čav, es ar šajā forumā nesen piereģistrējos, šeit ir tīri jautri :grin:.
Ja tev patīk yaoi, varbūt esi spēlējis Dramatical Murder vai kādu citu Nitro+ Chiral spēli? Viņas visas ir 100% gay un 50% fucked up. Dīvaini, ka esi hetero čalis, kuram patīks yaoi. Bet es nebūtu cilvēks, kurš varētu spriest par to, kas ir dīvaini, Dio Brando ir mans waifu :grinning:.

1 Like

hmm… izskatās, ka mums abiem patīk komēdijas un psiholoģiskais žanrs. Varbūt vari ieteikt kādu labu psiholoģisko anime? (kas būtu bez ecchi)

@McMegg - kam tad Death Note nepatīk? :stuck_out_tongue: