Dodge!

hated it soory man nepatika :smiley:

1 Like

it’s alright. katram savs viedoklis.
Es jau arī nekāds fans neesmu, tomēr katrā lietā arī ir kas pozitīvs.
It’s not like I only like shitty anime ya know? :smiley:

nu ja shoold days man nepatika bet mirai nikki gan viens no favoritiem :slight_smile: lai gan parsvara esmu ecchi fans :smiley:

1 Like

piekrītu +++

Perhaps too much info, but I was watching mirai nikki while on shrooms, one of the best shows I’ve seen.

Ecchi, You say? High five!:sunglasses:

jep man pat viens no foruma iedeva iesauku ecchi senpai :slight_smile: un ja diemzel pagaidam sheit nav parak daudz ecchi fanu man vienmer miljaka anime bus highschool dxd :smiley:

1 Like

ka var nepatikt mirai nikki esmu vinju laikam divreiz noskatijies :slight_smile: ahh yuno gassai :slight_smile:

3 Likes

Tici man, var nepatikt :smiley:

Aha, piemēram es neesmu fans

So You are the Master of Ecchi then?
Yea, es nezinu kāpēc, bet nepabeidzu otro dxd sezonu skatīties nezināmu iemeslu dēļ.

Any thoughts on KissXSis?

Noskatijos visus popularakos Yaoi. Fangirling

Echii man interese, bet es meklēju leģendāro ECHII kas pastāv. =]

ahh yes kissxsis super :smiley: gan ecchi gan humors ta bija viena no pirmajam ecchi ko skatijos :slight_smile:

1 Like

yea. es sāku viņu skatīties, kad bija tikai 2ova’s and that’s it. It’s been a long damn good time ;D

Nav jau tik daudz to yaoi… that’s too bad. Which is your favorite?

2 Likes

reku mana animeliste nevar redzet ka ecchi fans :d http://myanimelist.net/profile/DarKray22

1 Like

jāā, you’ve seen a lot of ecchi. Mums ir kopīgas lietas, kā redzu.
Pats tagad sāku turpināt taisīt anime list. Sarežģīti tikai atcerēties, ko esmu skatījies ;D

jap es ari pirms pievienosanas forumam nebiju taisijis bet par laimi man darba ir daudz briva laika nu un izdomaju uztaisit man tas aiznema aptuveni 8h :d

2 Likes

es redzu, ka tev tur ir darbs iegājis. A lot of anime.
man gan nebūs 8h, cerams. tik daudz neesmu skatījies cik Tu.
What am I doing with my life? I really should watch more anime

1 Like

vecit salidzinoshi es vel maz esmu noskatijies tici man

Salīdzinoši ar cik daudz vispār ir anime, tad protams. I wonder what is the exact number of all the anime out there.

1 Like