Coffee with the Grump

Sveiki , Mani sauc Edvards
Izdomāju ‘‘Sasveicināties’’ Jo jau AnimeForumā esmu apmēram mēnesi.
Ar forumu mani iepazīstināja @kikimuffs
Dzīvoju Rīgā tuvu mežaparkam.

Manas intereses ir :

  • Anime (Some top- Code geass ,JJBA,Trigun.) Es teiktu ka esmu noskatījies ļoti daudz un tos ko nezinu (neskaitot jaunos) zinu pietiekami [Myanimelsit - Pkingforests] Myanimelist

  • Multenes(lets not discuss the difference) Pagaidām skatos Steven Universe, Rick and Morty.
    [Animacija in general]

  • Bioloģija - (not much to say there, Algae is prty cool)

  • Mangu lasu ,bet nav sanācis daudz iespēju (man ne pārāk patīk lasīt uz datora**(not to say that : BOOKS ARE BETTER))**

  • Cosplay- esmu cosplayojis - Rick Sanchez, Jack Skelington, Shinichi Izumi, Okarin Rintarou,Jotaro Kujo un ganjau vel kādu : D

  • Game grumps~ (Topic nosaukums ir reference)

  • Walking around, Animals Un gan jau vel visādas lietas : D

P.S Es rīt būšu Animeforuma meetupā Unicon cafe. Ja kādam velme sasveicināties nekautrējaties E:

3 Likes

Sveiki :smiley:

Yo :nikita:

Čau

Hello~

Pashi naaksiet un sasveicinaasieties. Kas veel nebuus! :D

Sup!

2 Likes

yayy~
hey dude :'D

2 Likes

Laipni aicināts forumā!

Menestrels atbalsta. :+1:

2 Likes

Hei you know as they say: Wabalaba dub dub

1 Like

sveiks :slight_smile:

Ah, tad tomēr uztaisīji sasveicināšanos, čau vēlreiz :smiley:
Ir jauki redzēt vismaz vēl kādu, kurš zina, kāds brīnišķīgs darbs ir JJBA :grin: PS, cik tālu esi mangu izlasījis? :smiley:

Yo : D
Pagaidām lasu Part 5 ,bet nu kā jau teicu [quote=“Pking, post:1, topic:2274”]
man ne pārāk patīk lasīt uz datora
[/quote]

Loved your Josuke cosplay btw(and your friends Okuyasu ), man liekas ka neatpazini manu Jotaro cosplay toties : D

Hello
How are you?~

Tad tu vēl nezini, kas tevi sagaida 6. daļā, ohoho
Nebiju Josuke tho. Bet man ļoti tas cosplay patika.

A un es domaju ka mani neatpazina : D

Nu nosacīti nezinu : D

Sveiks forumā un yey vēlviens lasītājs! :raising_hand:

Best book there is!

2 Likes

I mean es tieši neteicu to : D

Njā, man ar bišk izspoileroja internets beigas, bet tāpat biju šokā. :grin: Un 7. daļa ir tik laba, them feels ; n ;
Es parasti lasu uz telefona visas mangas, vismaz tur var spilgtumu nogriezt, lai būtu vieglāk acīm.

Man no lasiishanas acis saap. No jebkaadas lasiishanas. Lai gan, kad saaku lasiit, tad parasti neapstaajos, kameer neizlasu visu graamatu. :smiley: Es taa Mirusho Graamatu lasiiju. Kaut kaadas 6h vismaz lasiiju, kameer izlasiiju. :smiley: