Aizņemtība ar vai bez attiecībām

Es tā prikola pēc ripoju cauri kalendāram…un pamaniju vienu lietu…

When single

When in relationship:

Coincidence Reaction GIF

2 Likes

Bruh…tu neizdegsi šitā? Piepildīta dzīve ir laba, bet izmantojot ķīmijas analoģiju - te jau velk uz pārsātinātu šķīdumu, kurš ir stabils tikai konkretos apstākļos bet pat nelielas izmaiņas liek sākties kristalizācijai.
Nesākšu mācīt kā tev dzīvot, bet nu…tu skaties. Pašreiz varbūt šķiet kas viss ir labi un foken amazing, bet jāpaskatās arī bisku ilgtermiņā

2 Likes

Super interesanta analoģija

Pēc šitā, es gribēju pierādīt, cik ļoti tava dzīve ir klusa, kad esi ar kādu kopā. Varu iedomāties kāda ir dzīve, kad tev ir ģimene :smiling_face_with_tear::smiling_face_with_tear::smiling_face_with_tear:

Stop stop stop
Tas ir tiešām viss atkarīgs no situācijas Summer…Kādi var iestrēgt mājās un no viņām vairāk nekūstēt ārā,bet ir tādi kuri vēl joprojām ir ar aktīvu dzīvi un visur iet kopā un izklaidējas.Nevajag visu taisīt melnu un baltu.Sorry varbūt ka tev ir tāda situācija bijusi bet tas nenozīmē ka visiem uzreiz tāda būs

4 Likes

Tieši to pašu gribēju rakstīt bet nemācēju īsti domu nofurmulēt.
Te ir tiiik daudz ietekmējošie faktori

2 Likes

Tas bija pirmais kas iešāvās prātā,ja pārdomātu tur varētu veselu referātu sarakstīt xD

Case in point - viens no maniem labākajiem draugiem, kuram nu jau ir divi bērni, pirms mēneša brauca kopā ar bērniem un sievu uz Spāniju iirc. Un vispār regulāri, afaik katras brīvdienas, kaut kur aizbrauc.
Vēl viens čoms, bijušais klasesbiedrs, baigi aktīvs hiking tripu organizators, vispār pārvācās uz Spāniju ar visu ģimeni (sieva, meita), tur regulāri haiko ar viņām.

1 Like

Man ar brāļa ģimeni ir līdzīgi…viņiem kad sanāk laiks ar ģimeni patstāvīgi mēģina kopā kaut ko padarīt

1 Like

Pag, tas tavs kalendārs ir pilns ar darba lietām un papildus barošanām. Vairāk izskatās pēc jauna darba un mājdzīvnieka. :stuck_out_tongue_winking_eye:

Pa manam, tas, ka pie kaut kā ir vainīgas attiecības, atrunas vien ir. Ir izņēmumi, protams. Tai pat laikā, varu derēt, ka vairākumu nesasien mājās un nelaiž ārā no mājas otrā pusīte. :D Neesmu dižs upura mentalitātes piekritējs. Ja kāds vēlas neko nedarīt un eksistēt uz dīvāna, droši, tik uz priekšu, taču dīvāns nav vainojams par tavām izvēlēm.

Es uz privātās un sociālās dzīves norakšanu, kolīdz parādas otrā pusīte, skatos kā iešaušanu sev kājā ilgtermiņā.

Par šo runājot, vienreiz klausījos interviju ar čali, kas aizrāvies ar prokastinācijas un izdegšanas pētīšanu. Interesantā kārtā, viņš minēja, ka izdegšana tieši sākas ir lielu entuziasmu un aizrautību. Tur jābūt kaut kam, kas liks sākotnēji ieguldīt milzīgu darbu, lai visbeidzot izdegtu.

3 Likes

Visi tik nopietni šeit palika :grimacing:
Es šito vairāk kā prikolu iemetu :sweat_smile:
Bet rekā, interesanta tēma, you’re welcome! :star2:

Vivica A Fox Eye Roll GIF by Bounce
GUURLLL

Honeymoon periodā normāli ka otrā pusīte svarīgāka. Tā bieži vien ir kad kāds no draugiem tiek pie jaunas druškas, kādu gadu var aizmirst par coop gaming sesijām :laughing:

Ūja, viņi nevar to drušku pielauzt spēlēt kopā? Kaut kādas nepareizas druškas viņiem…

Ir mēģināts, ne visiem interesē tādas spēles, viss chill. Toties esam sākuši ttrpgs spēlēt kopā

1 Like

Meanwhile čomam ar saviem bērnības draugiem( kur gandrīz visiem ir otrās pusītes dazādās stadijās)ir " no girls allowed" wpp grupa

Ngl, man ar šādu problēmu nekad nav nācies saskarties. Gan vecajiem, gan esošajiem čomiem ir 0 rizz.

1 Like

Mēs tā parasti smejamies par citiem forumiešiem,kad tiek pie otras pusītes tā nozūd.Protams ne visi bet ir bijuši daudzi tādi xD

un tad kad izšķiras, tad uzpeld atpakaļ ;DD

1 Like

Kā Nu kurš bet jā ir arī tādi xD

Pat ja pielauzīsi, galīgi var vairs nebūt tas pats.

Vietējais dzīves aplis.

1 Like