#27 AF.LV zīmēšanas izaicinājuma rezultāti

Ar nelielu novēlošanos, bet te nu būs rezutāti zīmēšanas izaicinājumam Copycat
Bez liela ievada viennozīmīgs uzvarētājs ir:
@Salody ar savu ģeniālo darbu!

Ko? Pirmais aprīlis ir beidzies? Nū lābi…

Dalībnieku bija gana, bet kā jau dzīvē notiek - visi balvas dabūt nevar… Tāpēc izvēlējos trīs labākos no kuriem viens saņems balvu kā arī atbildību rīkot #28 AF.LV zīmēšanas izaicinājumu.

Mani favorīti:
@Jua ar savu darbu apvienoja divas bildes no Pāšbildīšu striķis - kas arī aizsāka visai interesantu diskusiju:

@Banana.kun ar savu darbu pierādīja, ka plotu var ielikt arī tur kur tā nav:
f535fb632e7b5a684a8fae5b6cf8f45fae546d9f

@dafqamidoinhr ar savu darbu:
aab6d449ceb75aef6b393337f8037aa345277d17_1_690x617

Bet uzvarētājs var būt tikai viens!!! Apsveicu @dafqamidoinhr ar uzvaru, nezinu kāpēc, bet pēc lieldienu saieta man šī bilde šķita vēl smieklīgāka nekā pirms. Congrats!! :tada:

6 Likes

Apsveicu @dafqamidoinhr . :slight_smile:
Uzvarētāja darbs arī man iecepīja! Intereses pēc varu palūgt uzvarētājam nofočēt kas bija kastītē?? :D man reāli ziņkārība!

5 Likes

49da9f9077bdf552602ac026326dddd5c36289efab9 dat blushing face tho :D :D

9 Likes

Uztaisam to emoyijā?
divnieklove xD

5 Likes

Visi kas savāc kādam postam 10 likes iegūst sev šādu badge profīlā!

1 Like

Only w/ you

Wah, paldies, paldies par laipnajiem vārdiem. Un jā, ja balvu kādreiz dabūšu, safočēšu visu :sweat_smile:
Tagad atkal grūtākais uzdevums izdomāt jaunu uzdevumu :thinking:. Bija forši ar balvām, bet pašai man nav ne graša, ko piedavāt uzvarētājam. Varbūt ir kāds nesavtīgs cilvēks, kurš gatavs piedāvāt kādu balviņu un vabūt arī izdomāt kādu uzdevumu? :sweat_smile:
P.S, ja man būs brīvāks laiciņš, varu uztaisīt arī divniekaXrain emoji bildi :joy:

4 Likes

yes please :D

3 Likes

Whats going on?

Tu esi slavenība!

What

Ummm tas ir tāds mistisks kvests, varbūt kaut ko labāku izdomāsim. ;)

1 Like

Tas jau nav obligāts pasākums. Es piemēram būtu hyped dabūt greenfield tēju. Un pat tas arī pof itkā. Galvenais jau, ka ir kas piedalās un padalās ar saviem talantiem ko citi var novērtēt.

1 Like

Zinu, ka balvas nav obligātas, bet cik jau esmu izaicinājumus taisījusi, atsaucība vienmēr bijusi maza. Vismaz ar balvām ir kaut kāds pamudinājums tautai kustēt :sweat_smile:

2 Likes

Mēs varam ko sarunāt, man ir pieejams Lāzeris griešanai no finiera un varu nosponsorēt balviņu ja būs jautra tēma!

Hmm, izklausās interesanti. Ko tieši tu vari uztaisīt?
Varbūt tev arī kāda jautra tēma jau ir prātā? :grin:

Nu mēs varam uztaisīt dekoratīvo lampu ko uz galda turēt kurā ir izgriestas figuriņas utt
tādu ar slēdzīti kā nakstslampu, man tik nav zīmēšanas prasmes tādas lai ko smuku uztaisītu, bet ar grafisko plaņšeti var Autocad programā ienest atēlu un tad izlāzerēt kā malas un salīmēt lampas formā kur iekšā spuldze. Pašas lampas formu man nav problēma uzrasēt. man tik vaig smukus aelus ko likt uz malām. Par tēmu nezinu, to arī varam padomāt, sen nav bijis kas abstrakts.
DM ja ir interese!

1 Like

image
Kaut kas uz šito pusi

3 Likes

Varbūt uzvarētāja zīmējumu varētu likt uz tās lampas? Būtu iemesls pacensties.
Bet ok, es vēl izdomāšu tēmu un došu ziņu.

1 Like

varam arī tā :grin: Man tik viņu vaidzēs dabūt kā vektoru līnijas AutoCad
kas nozīmēs tos pārzīmēt uz grafiskās ar daudz vienkāršākām detaļām
Vel viens variants ir šīs lampas!

3 Likes