#01 AF.lv zīmešanas izaicinājums - korgijs

Tā kā šī spēle kādam jāiesāk iecelšu sevi par pirmo caru un izlemšu tēmu. Visiem spēles dalībniekiem jāuzzīmē zīmējums, kurā izvēlētā tēma būtu centrālais objekts. Nākošo pirmdien es izvēlēšos savu mantinieku un nodošu tam tēmas izvēles varu. Savukārt viņam būs jāatkārto šis proces nākošnedēļ. Divreiz pēc kārtas izvēlēties tēmu ir aizliegts!

//m1raz//: Kā arī viena un tā pati tēma nedrīkst būt izvelēta divas reize.

Zīmējumam jābūt paša veidotam! Zīmēšanas stila izvēle un tēmas traktējums paliek jūsu pārziņā. Izaicinājumā atļauts piedalīties tikai ar vienu zīmējumu.

Iesūtiet zīmējumu kopijas šajā tēmā. ( #01 AF.lv izaicinājuma iesūtne )

#Korgijs

3 Likes

Tad jauzzīmē suns? ja?

Jā, šķirne: korgijs.

1 Like

aa okey :smiley: :smiley:

Uz pc arī var mozaikā?

Ja tu domā kaut ko līdzīgu pixel art, tad jā. Zīmējums var būt arī digitāls. Galvenais, lai tas nebūtu plaģiāts.

2 Likes

oo izklausas cerigāk priekš manis :smiley: :smiley:

Ķeršos pie Manas Adobe Ilustratora :smiley:

Pa weekendu būs jāpamēģina ^^

Kādēļ dzīvs objekts jau sākumā? :confused:

ko tu gribēji? akmeni ? :smiley: :smiley:

2 Likes

Nu… piemēram es māku zīmēt saulīti nevis suņus :smiley:

to es ar varu, suni varu meiģināt digitali :smiley:

Man te ar savu tradicionālo sketchy stilu nav ko meklēt :smiley: :smiley:

2 Likes

Its for fun :wink: Es vispār nemāku zīmēt, bet kaut kā jau ir cilvēki jāsasmīdina :smiley:

Same, nekad neesmu zīmējis dzīvu radību. :smiley:

jup neesmu arī baigais zīmētājs, kaut gan domāju ja butu gājis mākslas skolā, prastu uzīmēt ko labu :smiley:

Es varētu uzzīmēt, bet izskatītos, ka būtu zīmēts kā ar lauztu roku kopā ar visiem pieciem pirkstiem 4 vietās

1 Like

Nu es esmu. Like all the time :smiley: Bet te visi tlt vilks ārā savas photoshop prasmes :smiley: Es varētu mēģināt kko dark and creepy zīmēt :smiley: Bet nu tāds kaks vien būs :smiley:

1 Like

Pfffff… viss nav atkarīgs no mākslas skolas :D

1 Like