Zīmējumu stūrītis

Hmm yea saprotu man vnk tam telam ir viena vienīga bilde un tapati no saniem xD atradisu kadu citu oc

Pēdējā laikā man ir par daudz iepatikusies mobilā spēlīte Pastel Girl, esmu sataisījusi tik daudz dažādu tēlu, ka domāju dažus vismaz uzzīmēt. Pagaidām esmu tikusi tikai ar trešo galā :sweat_smile:
Stūrīšos atstāju oriģinālo bildi no spēles

9 Likes

Waaaaahh… es pati viņu tik ļoti atspēlējos ka pat izdzēsu jo pārāk ilgi veltīju laiku tajā spēlē, viss izskatās tik mīlīgi >w< Un arī forši ka tagad tu vari izvēlēties atsevišķi acis ar muti un arī mainīt krāsas matiem :3

2 Likes

Ka tad ar nikki to jau ar paspeji atspeleties xD???

Vēl aizvien spēlēju XD Jo tur ieliek jaunu eventu un kā tu uzreiz izlaidīsi to? Xd

Ahh es tik daudz ko esmu izlaidusi ka domāju neatgriezties plus nauda tagad skolai bus vajadziga uz speles bus jaiekonome xD

Kad es atrodu to savu izvēlēto Oc man reference bildes likt te jeb sūtīt tev Pm??

Vai/vai, brīva izvēle :D

Bet padomā par jau iztērēto naudu pluss nav arī obligāti jālike tur nauda ;D

Ohh… un līdz kuram drīgts sūtīt?

Līdz mana skumjā emo mūža galam ,

Ahh esmu bijusi daudzas spēles kur ieliku naudu un pēc tam pamrti xD
Plllease tur vienu lielu daļu tu citādāk nedabusi ka nenopērkot

Wouw… man būtu žēl tās naudas :D
Nu lielākā daļa recharge suiti vēlāk tiek ielikti veikalā vai receptēs :D

Tad sanāk ka visi tev sasūta savus oc un tad mēs visi zīmējam citus oc savā stilā un tas tiek apkopots? :D

Tas ir tā, ka man visi parāda savus OC un es tos zīmēju savā stilā :D katrs var arī to darīt ar savu stilu un citu cilvēku tēliem, jā man vnk nav, ko zīmēt

Lai gan būtu interesanti, paņemt vienu oc/eksistējošu tēlu un tad katrs to uzzīmē pa savam :thinking:

2 Likes

Aha tāpēc arī prasīju jo tiešām būtu interesanti redzēt dazādu cilvēku tēlus dažādos stilos pluss beidzot piespiediešu sev zīmēt :sweat_smile: jo jau sen meklēju iemeslu tam :D

Nu neko darīt tāda ir dzīve… Kaut kas iepatikas patere tad apnīk un pamet shrug

1 Like

vai es tiešām sākšu beidzot taisīt savu komiksu? :0 ja es zinātu, es pateiktu (pagājšmēneša darbs)

šodien manā twitter fīdā pacēlās runa par 7th stand user, jjba fanu spēli, un es atcerējos savu veco rp blogu… 7thsu bija pirmais fandoms, kurā es sāku zīmēt ‘nopietnus’ komiksus (lol)
reku šeku šī zīmējuma pagātnes versija, pirms četriem gadiem taisīta. laiks skrien :o

8 Likes

Darbs pie kura pašlaik strādāju :)

14 Likes

Wouw… tik skaisti :open_mouth: