Zīmējumu stūrītis

viņu attiecības ir textbook toksiskas, neveselīgas, ļoti ļoti sliktas. negribu sagraut tavu prieku, bet nav labs šips, un šovs pats to arī ļoti labi pasaka :^(
(+ lol Lazurīta nav maza un nevainīga, vai tu palaidi garām visu viņas sēriju? :D)

3 Likes

Jā, tas ļoti tiek uzsvērts, bet viņas ir tik pretējas, ka sader. Viņas abas ir savā veidā crazy un ļoti agresīvas… Man tas ļoti patīk.

Vismaz izskatās, ka ir :smiley: Šipot Jašmu ar kkādu citu milzeni kā normālu Ametistu nebūtu forši :smiley:


puspabeigts pusnepabeigts, nezināju, ko īsti pielikt klāt, tādēļ atstāju, kā ir

10 Likes

Tur fonā, tajā brīvajā zāles pleķī tā vien prasās kā liels lācis, kas lēnām tuvojas pie tās meitenes :D

Fui

1 Like

Tas nevar būt fui. Pat viņu fusion izskatās diezgan jauki un ar odziņu. :smiley:

Es jau sen zināju ka ar sienu ir vieglāk runāt ;3

2 Likes

Tas ir uz ātro roku uzzīmēts ;-;

9 Likes

awww, so cute c:

1 Like

aw paldies man īsti nav laika priekšmana viss iemīļotākā darba bet cenšos zīmēt skices klasē kamēr neviens neredz :’>

Ritīgi mīlīgi. :slight_smile: Romantika mākslā ir the best!

3 Likes

ooooo paldies :’> man ir iemesls un iedvesme kautko tādu zīmēt

Pēdējā matemātikas lekcija… ar blakussēdētāju nevārējām to neatzīmēt bez kermita un knuckles… :D

8 Likes

Nepatīk man outlines. Izskatās, ka no tiem tomēr atbrīvošos

11 Likes

Nezinu man outline vairak palidz neparkrasot pari linijam atkal :D :D

Ir nice. Jo vairāk ieguldīsi lineworkā, jo labāk izskatīsies zīmējums kad viņu izkrāso. Tas galu galā arī nosaka zīmējuma saturu. Ja nepatīk kā izskatās tumšas kontūrlīnijas, pamēģini artist trick: nomaini kontūrlīniju krāsu uz brūnu (ja tev ir siltas krāsas) vai tumši zilu ( ja ir vēsas krāsas). Zīmējums uzreiz izskatīsies maigāks un plūstošāks neko vairāk neizmainot.

4 Likes

Šodienas piedzīvotais.
“-Čau Baņaņa-kun, ko labu dari?
-you know, to pašu ko parasti, ēdu un zīmēju.
-ko labu zīmē?
-hmmm kā lai tev labāk paskaidro…”

17 Likes

Šo varētu apzīmēt ar - magepunk ecchi .

3 Likes

Maybe nav gluži zīmējums, bet… Tēvs kaut kad teica, ka būtu labi sadabūt plāksni ar mājas nosaukumu, ko piekārt pie pastkastes/pie durvīm. Ceru, ka viņam patīk pasteļu steampunk.

13 Likes

deadpool 2: 7.5/10
yukio: :heart_eyes:/10

12 Likes