d6.lv | Facebook | Twitter | Youtube | Draugiem.lv | Ziedojumi

Zīmējumu stūrītis

zīmēšana

(:^)) #1015

viņu attiecības ir textbook toksiskas, neveselīgas, ļoti ļoti sliktas. negribu sagraut tavu prieku, bet nav labs šips, un šovs pats to arī ļoti labi pasaka :^(
(+ lol Lazurīta nav maza un nevainīga, vai tu palaidi garām visu viņas sēriju? :D)

(Mārtiņš) #1016

Jā, tas ļoti tiek uzsvērts, bet viņas ir tik pretējas, ka sader. Viņas abas ir savā veidā crazy un ļoti agresīvas… Man tas ļoti patīk.

Vismaz izskatās, ka ir :smiley: Šipot Jašmu ar kkādu citu milzeni kā normālu Ametistu nebūtu forši :smiley:

(:^)) #1017

puspabeigts pusnepabeigts, nezināju, ko īsti pielikt klāt, tādēļ atstāju, kā ir

(Mārtiņš) #1018

Tur fonā, tajā brīvajā zāles pleķī tā vien prasās kā liels lācis, kas lēnām tuvojas pie tās meitenes :D

Fui

(Mārtiņš) #1020

Tas nevar būt fui. Pat viņu fusion izskatās diezgan jauki un ar odziņu. :smiley:

Es jau sen zināju ka ar sienu ir vieglāk runāt ;3

(melānija) #1022

Tas ir uz ātro roku uzzīmēts ;-;

(Lauris) #1023

awww, so cute c:

(melānija) #1024

aw paldies man īsti nav laika priekšmana viss iemīļotākā darba bet cenšos zīmēt skices klasē kamēr neviens neredz :’>

(Andrew) #1025

Ritīgi mīlīgi. :slight_smile: Romantika mākslā ir the best!

(melānija) #1026

ooooo paldies :’> man ir iemesls un iedvesme kautko tādu zīmēt

Pēdējā matemātikas lekcija… ar blakussēdētāju nevārējām to neatzīmēt bez kermita un knuckles… :D

(Mārtiņš) #1028

Nepatīk man outlines. Izskatās, ka no tiem tomēr atbrīvošos

(Are you scared yet??!!) #1029

Nezinu man outline vairak palidz neparkrasot pari linijam atkal :D :D

(Andrew) #1030

Ir nice. Jo vairāk ieguldīsi lineworkā, jo labāk izskatīsies zīmējums kad viņu izkrāso. Tas galu galā arī nosaka zīmējuma saturu. Ja nepatīk kā izskatās tumšas kontūrlīnijas, pamēģini artist trick: nomaini kontūrlīniju krāsu uz brūnu (ja tev ir siltas krāsas) vai tumši zilu ( ja ir vēsas krāsas). Zīmējums uzreiz izskatīsies maigāks un plūstošāks neko vairāk neizmainot.

(Andrew) #1031

Šodienas piedzīvotais.
“-Čau Baņaņa-kun, ko labu dari?
-you know, to pašu ko parasti, ēdu un zīmēju.
-ko labu zīmē?
-hmmm kā lai tev labāk paskaidro…”

(Daniels) #1032

Šo varētu apzīmēt ar - magepunk ecchi .