Zīmējumu stūrītis

Nezinu, kur šo labāk ielikt, bet - tiem, kas vēlas zīmēt, bet nav planšetes, iesaku palūkoties Facebook marketplace. Wacom lietas tur laiku pa laikam redzu, parasti par puscenu.

2 Likes

18 Likes

Uzņēmējdarbības pamatu lekcijas = sketch time.

8 Likes
38 Likes, 2 Comments - Edmunds (@edmtro) on Instagram: “Intended to do quick sketch, but overworked it a bit. Gotta start using timer. . #sketch #drawing…”
7 Likes

Pēc tā, kad @vriska paprasīja forumiešiem zīmēt, es nolēmu, ka to izdarīšu un sapratu, ka… Uzzīmējot D.vu sapratu, ka… vispār nemāku krāsot :smiley:

5 Likes

Ir ok , tikai varētu pielabot tos saules starus viņai uz sejas

1 Like

man patīk ieroča detaļas un krāsojums un vispārējais ‘izgaismojums’ bet attiecībā pret pārējo MEKA tas izlec, jo ir ļoti detalizēts, kamēr pārējais robots ir… vairāki lieli krāsu laukumi.
es ieteiktu sākt ar mazām lietām, piemēram cilvēkiem, nevis uzreiz ķerties pie mechām utt. :D,

bet visādā ziņā super! es ne tikai tā nemācēju krāsot (kad es biju tavā vecumā lol), bet arī tagad es nespētu ko tādu izdarīt :^) nedomā par to, ko tu tagad nemāki, vienkārši Dari

5 Likes

tie “saules stari”. reminds me of Istuma’s stare of light

Nu tā. Laikam iepostošu te arī ko. Tik esiet lūdzu maigi. :smiley:

19 Likes

Acis smukas, ķermenis atgādina kaut ko no Looney Toons vai Disney klasikas. Ja neskaita tits.

3 Likes

Iedvesma nāca no pagājušā gada sidescroller spēles “Cuphead” kad skatījos uz savu rīta kafiju. :smiley:

Seksīga kafija.

1 Like

Ļipu ļapu - shortkats uz kapu! :smiley:

9 Likes


mans extremely handsome pathfinder bards, if i may say so myself
(es beidzot varu spēlēt bardu, mans vienīgais ieraksts manā bucketlist)

13 Likes

Tu to vienmēr varēji darīt, iemesli nespēlēt bardu dzīvoja tikai tavā galvā.

Ritīgi awesome. Man patìk tā kombinācija - rižs+mūziķis.

2 Likes

es zinu, bet ieradums veidot a well rounded group apklusināja vēlmi spēlēt bardu
zaglis arī beigās izvērtās tīri interesants, pēc visu sp iegāšanas harizmā :D

:D es gribēju viņu uztaisīt tādu… ‘klasiskāku’, ar klavierēm, bet diemžēl neizvēlējos Summon Instrument cantripu, kas reāli ir vissliktākā lieta, ko es jebkad esmu izdarījusi. nākamajā spēlē.
(edit: nvm tas darbojas tikai uz maza izmēra instrumentiem, ko var turēt vienā vai divās rokās, cik neinteresanti)

paldies :^)

original

3 Likes

Es, kad mākslinieki šeit atrāda savus darbus:

9 Likes