Zīmējumu stūrītis

Arī taisnība. Tā kā man šobrīd ir citas prioritātes es nevaru nopietni pieķerties pie zīmēšanas.

@EdmTro sāc ar 15 min dienā un skaties kā tev aiziet

1 Like

Intuos 3 medium un fotošops.

Droši sāc jau tagad, ilgāk gaidīsi, grūtāk būs sevi piespiest kaut ko darīt. Neuztraucies par sliktiem rezultātiem, svarīgākais ir regulāri darboties. Ar laiku sapratīsi kas tev ir jādara, lai uzlabotu savas prasmes.

1 Like

Bet ja tomēr uzreiz gribi planšeti pirkt tad var arī atrast parastākas kā tāda kura bija @vriska (hmm mož viņa tev vēl var savējo atdot ja viņai vēl ir :thinking: , ja abi būsiet meetupā tad visa forši sanāktu :smiley: )

Es pārsvarā zīmēju uz A4 printera papīra ar pildspalvu vai zīmuli. Viss ko es zīmēju uz tā papīra ir metams miskastē. Tas brīdis tiek pavadīts vienkārši kaut ko konkrētu iemācīties, cik labi izskatās nav svarīgi. Rezultātā nav nekāda stresa un ir vismaz kaut kas padarīts.

1 Like

Man ir skeneris uz printera tā, kā var mēģināt sākt ar to. Vnk ar planšeti sanāks tīrāks zīmējums, bet tur ir learning curve.

Es sāku ar papīru un zīmuli un tik tad uz planšeti. Labāk tomēr notestēt vai gribi un vari. Un kā teicu - @vriska varbūt var atdot savējo veco

1 Like

Tev arī ir grafiskā planšete? O.o

Jā, kaut arī zīmējumi nav īsti labi bet es cenšos (vari tos apskatīt manā profilā pie top postiem)

1 Like

Es nevaru viņus nosaukt “nav labi”, jo man patīk. Neesu arī nekāds zīmēšanas meistars. XD Bet kkad pacentīšos te kko iepostot. Vismaz noskenētos zīmējumus.

Ja kāds vēlas parunāt jeb padalīties ar saviem darbiem, droši padod ziņu.
Esmu arī iekš discord, ja kāds to izmanto šeit [edmtro#8971]

Es vienkārši nepazīstu nevienu kam interesē zīmēšana, labrāt šad tad padiskutētu par šo tēmu

2 Likes

Kādu laiku neesmu zīmējis un šodien tomēr nolēmu, ka ir laiks pazīmēt… Pēc tik lielas pauzes, jūtu, ka mana roka ir attrofējusies xD

2 Likes

Pilnīgi saprotama lieta. Tas ļoti bieži gadās arī man.


probably vriska
:frowning:

8 Likes

Teresa pls? :ok_woman:t2::bowing_woman:t2:

1 Like

:smiley: sasodīts, es jau simts gadus parādā esmu
Rīt.

Tak neuztraucies, vienkārši ieraugot šo homestuck oc pati tik atcerējos :smiley:

Tas ir oficiāls tēls ;^)
whatpumpkin:
“ Troll Call!
Curious about new signs, like, in general? Take the Extended Zodiac Test!
And don’t forget to the check out the Hiveswap Comics Contest.
”
Marvus briefly had a hat on in the...

Katru reizi, kad man šķiet, ka nu vienreiz es laikam esmu tikusi ārā no HS apburtā apļa, viņi izdomā kaut ko jaunu

2 Likes

Oho… par šiem chariem nezināju, bet es pati neesmu stāstu arī pabeigusi :sweat_smile:

Nesen es pavirzījos par soli tuvāk sava neesošā stila izveidošanā. Izrādās, ka esmu sava veida perfekcionists, kam riebjas savi darbi kas ir ātri pabeigti xD

4 Likes