Zīmējumu stūrītis

mazliet paķēpājos ;)

10 Likes

laiks atdzīvināt šo stūri!!! wake up tauta! rise and shine!!!
rekur hinata no 2015 ig formātos lol

give him love pls :blue_heart:

18 Likes

Viens jautājums māksliniekiem šeit. KĀ JŪS IEMĀCĪJĀTIES ZĪMĒT? (^0^)/

4 Likes

100 broken pencils
100 bad sketches
100 unfinished drawings
EVERY SINGLE DAY!!!

8 Likes

Ooooo… par šito jau biju piemirsusi :smiley:

1 Like

God dammit es zinaju ka tu man atgadinasi pa so :D xD xD lol
progress ir ierobeots tagad pa cik ir darbs un gatavojos unicona craft pardosanai
bet here it is :

P.s Lai gan es vel joprojam nevaru izlemt vai nemt blondo matu krasu vai to bruno toni …man liekas ka labak iet brunais …blakus cilvekam prasiju sis atkal teica ka blondais …Im confused o_0

7 Likes

lai ari cik apnikosi tas neizklausas viss tiek panakts are treniniem
Practice ,practice and more practice …
lai gan neticeju nekad sim apgalvojumam jo vienmer man mani makslas darbi likas pec sudiem bet hey tagad pec jaunakajiem darbiem es tiesam varu redzet savu uzlabojumu
like example:
mans pimais digital artworks-2011 g (Paint)
https://imgs-art-dragoart-386112.c.cdn77.org/kitty_1_000000029170_4.jpg
Jaunakais(still in progress) -2017

(Tas man atgadina ka pec si vajadzetu izdarit to draw this again thingy xD )

4 Likes

Muhahahahahaaa… :smiley:
Tumši blondu matu krāsu :? Jo man škiet vismaz pēc šīs bildes brūna krāsa ir pr tumšu un blonda par gaišu :?
Un neuztraucies neviens neliek tev tagad zīmēt to zīmējumu es vienkārši tev par viņu atgādināju jo pati atcerējos :smile: gan jau ar laiku un bez steigas :smiley:

Nu lab, jāieliek vismaz zīmēšanas stundu darbi. Vēlāk ameklēšu, ko pati par sevi esmu vēl pa šo laiku sazīmējusi.
Jāatzīst, ka pie šiem vēl skolotājs bišk palīdz :sweat_smile:.

10 Likes

i like that chubby baby angel face. :smile:

Yass! Can’t wait! Vai es dabūšu savu Dio & Jotaro? I’ll pay pat ja tu neuztaisīsi uz uniconu bet kaut kad vēlāk. :D

Man liekas ka brūnus bet ar blondām šķipsām kaut kur, lai rastos telpisks effekts? eh? :D

Kādā krāsā būs kleita?

1 Like

:D :D heheh
Hmm tresais variants huh?? man pagaidam ir 2 cilveki par blondo o pret bruno …
tikko ienaca prata how about this:

es zinu zinu tik ta smejos :D :D jaa plans man vinu pabeigt ir noteikt jo sodien nupat ka atklaju labu veidu ka shadowing likt bez lielam mocibam :D :D

1 Like

hehehe happy to hear that …hmm es it ka domaju taisit mazas skulpturinas iesi ieks Jojo fandom …neatceros vai Jotaro ir saraksta man bet Dio ir noteikti …bet ja pec Unicon varu pat uztaisit ko velies Plushies/Stickers/figurines uttt …

you mean somehing like this ??

Doma pagaidam ir pa sadu krasu shemu-sarkans/zils/melns

2 Likes

Oooooo… šitāda es domāju ka izskatās labāk tā krāsa :smiley:

1 Like

okey tad liksim mikseto variantu :smiley: ;D

es gribu 1. sezonas dio, ja kas :''D
cik lielā izmērā viņi ir plānoti. Vai būs ok priekš likšanas pie somas? Vai arī tie ir vairāk kā mazi plushes?

itkā, but not rly :'D
es vairāk iedomājos, ka priekšā ir vairāk platīna blondi, bet aizmugurē ir brūnāki mati, bet šādi arī var atstāt, vienīgi varbūt nedaudz ir jāpielabo labā puse, jo izskatās too(?) blurry? vismaz manuprāt :s [quote=“xHorrorGirlx, post:616, topic:1070”]
Doma pagaidam ir pa sadu krasu shemu-sarkans/zils/melns
[/quote]

vai melnais fons paliks? jo man liekas ka pašlaik kleita sajaucas nedaudz kopā ar fonu. njo? :''D

:ok_hand:

Vismaz pēc klasikas piemēriem: blonds pasē ar gaiši zilu & baltu, brūns<melns ar melnu & sarkanu

1 Like

hmm skulpturinas i sad …plushies diemzel cilvekiem ir jaatliek maziet chakars pagaidam plushies es koncentrejos uz dzivniekiem lai saprastu kas unn ka bet tie visi bus piekarinu veidos iznemot dazus labus priek ekpeerimenta …uz kuriem vairak bus pirkt speja …sogad bus diezgan miksets klasts pa cik es pirmo reizi

a nee ta es nezinu kaut ka pasai nepatika kad meginaju nu ja ja es tik ta uz atro tapec tas blury

nuu cuc cuc jo parsvara fona un ari uz telu bus atspogulots zala gaisma no pulkstena fona

1 Like

Es redzu daudz Putinus… oO