Zīmējumu stūrītis

Jūtu, ka esmu skolā izdresēta, ka pirmais, ko ievēroju, ka darbs ir jūgenstilā un atgādina A. Muhas darbus, un tikai pēc tam ievēroju pārējās detaļas :joy:
Btw, awesome krāsojums. Dod zīmējumam pavisam citu, sapņaināku noskaņu :blush:

2 Likes

yeaa… man bija tas pats :'D
Bet man kaut kā nepatika tā līniju lieta. As I said… es krāsoju daudz kam pāri un izveidoju kaut ko savu… :smile:

Mans krāsojums izskatās crazy :D
bet paldies. :blossom:

1 Like

atcerejos par savu darbu ko pirms laba laika ieliku
welp @jua izskatas ka tev iznaks vel ilgaku laiku pagaidit jo izdomaju veikt dazus uzlabojumus tiesi tad kad jau biju Line art pabeigusi un gribeju kerties pie krasosanas…saprotot ka kaut ka trukst welp tagad veltisim vel paris menesu laiku lai pabeigt jauno line art :D

9 Likes

Nooooo… not that long :disappointed:

im sorry :frowning: apsolos sad tad ielikt wipus tavam priekam ;3

Yey :3

1 Like

Nepareizas anatomijas sketchdump :joy:



9 Likes

Personīgi es neredzu nekādus uzkrītošus feilus :smiley:

2 Likes

When dragons die inside

11 Likes

5 Likes

saucās, Nikita nopirka planšeti ^_^

10 Likes

Cute :smiley: :apple:

1 Like

6 Likes

Esmu slikts dāvinātājs, bet nez kāpēc cilvēkiem patīk saņemt savus portretus. Viņiem laikam nav neērti, ka kāds uz viņiem intensīvi blenzis vairākas stundas…

12 Likes

Varbūt ir, tikai viņi gatavi to paciest. Rokām veidoti specializēti darbi ir visai lielā cieņā daudzu cilvēku acīs. Pat kvalitāte var nebūt svarīgākais faktors.

1 Like

10 Likes

Trust me. Es arī nesaprotu, kāpēc daudziem patīk saņemt savus portretus… unless, ja tie ir kičīgā stilā, piemēram, komiksu versijā vai citā :'D

P.S skaists zīmējums :sparkles:

4 Likes

just gonna leave it here

15 Likes

Its something, i hate it but its something!

6 Likes

Ielikšu tagad jo es nezinu kad viņu vel pabeigšu, Tas ir no War of the worlds trīskāja galva uz A1 formāta papīra!

2 Likes