Zīmējumu stūrītis

Varbūt vajag ieviest kaut kādu kontrastu(?) im not quite sure, bet kopumā man jau patīk.

yea… šī sadaļa ir nedaudz pamirusi…
Man kaut kā nav sanācis neko ievietot, bet vajadzētu saņemties… >w<

Man nepatik sejas lenkis, ar parejam detalam vina pazudis :confused: nav tik izteiksmigi ka iztelojos :slight_smile:

Personīgi man liekas nedaudz nepareizs uzstādijums par doodle speciālu zīmēšanu izaicinājumam jo in first place doodle ir spontāns darbs kas rodas nedomājot.
Tad tas ne ar ko neatšķiras no parasta zīmējuma.

Uzskatu ka visprătīgāk ir iesūtīt jau bijušu reălu doodle no scrapbooks stūriem un matemātikas kladēm…

3 Likes

Eeerrrmmmm…
Kurā vietā es uzspiedu viedokli? Un cepos? Es miermīlīgi izsautēju savas domas, bet uztvert visu kā tiešu apvainojumu sev jau ir vieglāk vai ne?
Vispār, labi. Es piekāpjos. Viss. Es prasu grafiku, bet saku doodle. Please, for god’s sake, no drama. I’m sick of drama. All my surroundings are drama. And school is back in two weeks. Last year in artsy-wartsy place.
Sēdēšu stūrī, respektēšu visus viedokļus un doodle veidus. Vērtēšu zīmējumus pēc episkuma. Un centīšos aizmirst, ka man ir sava gaume mākslā. Tad visi būs laimīgi, vai ne?
Es centos izskaidrot, kas ir doodle manā, atkārtoju jau kuro reizi, subjektīvajā izpratnē. Subjektīvs viedoklis un faktiski… fakti… tā kā nav viens un tas pats.

Kā jau tas kuro reizi pierādījās, kad es mēģiniet teikt savu viedokli un stāstīt, kas man patīk un kā man liekas, cilvēki apvainojas. Atvaino. Es jau tā nekad negribu. Tā vienkārši sanāk.

1 Like
  1. Man neinteresē tavas personīgās drāmas vai problēmas.
    2.Tad vajadzēja pie noteikumiem sarakstīt visus kritērijus savai gaumei, jo… es doodle izprotu savādāk un arī mana gaume ir savādāka. Aizsūtiju definīciju, pēc kuras vadījos, ja tas neatbilda tev, atkal atkārtoju, nav mana vaina ka to neiekļāvi nosacījumos.
    3.Es nemāku lasīt domas, zinu pārsteidzoši, bet nemāku :D
  2. Tikai pēdējā komentārā tu pierakstīji par subjektīvo viedokli, līdz tam runa gāja vispārīgi par to kas ir doodle.
    Tā kā pati netaisi scēnu, man arī nav gribēšana strīdēties un iesaku mainīt nosacījumus, jo ir vēl tādi kas neprot lasīt domas un nepazīst Tavu gaumi
3 Likes

http://www.myenglishlanguage.com/wp-content/uploads/2012/04/cinema.jpg

10 Likes
8 Likes

Mjaaa… Es to tā kā teicu.

Un vispār. Es nedomāju šeit iepīt zīmēšanas izaicinājumu. Es to pat nepieminēju līdz noteiktam momentam, kad to izdarīju tu. Es aprakstīju savu gaumi un izpratni par labi/slikti.

Un, nē, es nevarēju neatbildēt un miermīlīgi norakt šo sarunu. Jo man vajag pierādīt savu taisnību dižā interneta priekšā. Here. I said it. Un galu galā, kādam šajā vietā arī ir jāizklaidē nabaga mirāžš. XD

Mums, starp citu, ir nopietna diskusija par tintes pleķi uz papīra un tā iederību citos tintes pleķos!

Pag…

Ā…

Pareizi. Turpini, turpini.

man apnika, domā ko gribi…

@Nirutu , @kikimuffs , @lamm
Pats smieklīgākais, ka Zīmējumu izaicnājumi no pašiem pirmssākumiem tika veidoti ar nodomu, ka dalībniekiem vajag uzminēt, ko viņiem jāizdara, lai iepatiktos izaicinājuma autoram… Kā nekā izaicinājumi ir totalitāri un neiekļauj sevī balsošanu (ja vien autoram nav tādas vēlmes). Neredzu vispār jēgu censties pierādīt kas ir pareizie vai nepareizie Doodle, drīzāk, ja ir jebkāda vēlme uzvarēt izaicinājumā, tad jāklausās hint, ja nav un grib zīmēt priekš sevis tā, kā pats to redzi (vai salasoties sausās definīcijas), tad kāda jēga kaut ko censties pierādīt Izaicinājuma autoram, kuram ir savs skatijums uz situāciju un, kaut vai 1 000 000 reizes viņām kko argumentē, viņam ir gala vārds.

“Es nekad nestrīdos ar pārejiem, jo, pat ja uzvarēšu strīdā, tas nemainīs manu oponentu.”/Ryoma Sakamoto/

3 Likes

Godīgi sakot… mani nokaitināja… I mean… Tas ir kā, kāds tev mēģinātu ieskaidrot ka gaiši zils nav zils jo tas ir gaiši un viņam nepatīk, I mean come on XD no sākuma arī man bija jautri, bet ja godīgi bik aizsvilos :smiley: ne par ko lol, maziņš kauniņš lol :smiley:

3 Likes

Hm… nu es domāju, ka leņķis nav nemaz tik slikts. Pačeko kontrastus, bet kopumā… man vismaz liekas ok >w< keep going~ :sparkles:

Pabeidzu cosplayam skici tagad tik jasak sut…

ak ja liels paldies @kikimuffs par uniform diy video…vismaz beidzot sapratu ka visu dabutu kopa :blush:

4 Likes

Sen neesmu neko metusi iekšā :grin:

Šitais tapa pēc Serial Experiments Lain noskatīšanās :grin:

Vēl viens šizo gabals :grin:

Vēl OC madness

Bez vismaz viena Jojo zīmējuma cauri netikšu :grin:. Vienas nodaļas vāku uzzīmēju pa savam :smile:

13 Likes

Tas Snake boy ir foršs. Un pārējie arī labi

Tā gan ir meitene :grin: Paldies! :blush:

1 Like

yay!~*
labi, ka noderēja video & nevaru sagaidīt redzēt tavu gala rezultātu >w<

Love ur style :heartbeat:

2 Likes

:3
Jaa nacas gan papildus video meklet jo izradas apkaklei bija veidojusi vina bonus video bet tagad es zinasu ka veidot sailor school uniformu. …origato for that :blush:
And yea vina ir mana milaka horror varone tadel tiesam ceru uz labako rezultatu plus meginasu uztaisit sev goal kostimu pabeigt tiesi 2nedelas…xD

1 Like