Zīmējumu stūrītis



Pirmais iespaids - smejos katru reizi, kad redzu spoguli, otrais iespaids - cepures ir šokējoši ērtas tagad, iepriekš nepatika, trešais iespaids - trīs reiz mazāk laika vajag lai nomazgātos (ūdens ietaupījumi, eco friendly), ceturtais iespaids - viens traucēklis mazāk, I seem to finally get it why men do it.

6 Likes

Un vari iegādāties čupu parūku, un matus mainīt katru dienu :D Bet jaa…man šausmīgi nepatīk plikas galvas…mati ir cilvēka lielākais enerģijas krājējs - tavi mati tur informāciju par tavu pagātni un par tavu ķermeni. Tur ir kaut kas maģisks, kad cilvēks var krāt tik daudz fiziskas informācijas (ne tikai elektroniskas nervu šūnās) sev uz galvas :smiling_face:

Ziemā arī daudz aukstāk galvai.

3 Likes

Tieši to pašu gribēju teikt.

So…daddy Kratos ain’t for you?

:triumph::triumph::triumph:

Bald heads are so shiny! Matainie nevar baudīt disko bumbas efektu vai atstarot gaismu! :rofl:
//I’m having a good time with how hilarious I look - never had more fun with my appearance in my life//

1 Like

Paga…tu pa īstam noskuvi matus? :flushed::flushed:
WHAAAA :smiling_face_with_tear::smiling_face_with_tear: Ja pareizi atceros, tavi mati bija tik biezi un fluffy :sweat::sweat:

Draugs uz tevi par šo izvēli nedusmojas? :D A kāpēc šāda izvēle vispār?

Yap! Vienmēr gribēju pamēģināt, beidzot uznāca iedvesma (jeb… iespējams būs sarežģīti ar mazgāšanos nākamos dažus mēnešus, tāpēc vieglāk bez matiem). :joy:

1 Like

Tie ir tik dope ak vai !!

1 Like

Paldies! //Aizmirsu par vēl vienu no 2012

Atradu vēl Shinji no EVA 2013 gadā.

Un Free! Fanartu no 2013

Ā, nē bija vēl viens 2018 gadā - Bible fanarts, lmao, Adams un Ieva

9 Likes

Es šo citēšu, kad būs runa par ķermeņa matiem :rofl:

“Manās muguras spalvās ir visa mana esība. Noskūšu, pārvērtīšos par pelnu kaudzīti”

2 Likes

how does it feel? :oo

Neteikšu, ka ir liela atšķirība, baigi ātri pierod pie viegluma un tā, ka nekā uz galvas nav. Redzot sevi spogulī gan visu laiku smiekli nāk, jo galva spīd un izskatās ļoti neparasti. :rofl:
Es biju domājusi, ka būs regrets un ‘oh noooo’ emocijas, bet nav - it’s just funny.

Maybe just stage of denial? :rofl:

1 Like

Who knows, time will tell! :rofl:

well, what you probably didin’t see coming is how much lint you can accumulate on the stubble.

Mēğināju uzzīmēt pus cilvēku ar čūskas ķermeni. Kā zīmējums kautcik izdevās but failed at shadowing it.

10 Likes

Looks nice! <3 Patīk dizains un poza arī stabila un balancēta - nav viegli uzzīmēt taurus tā lai neizskatās ka kritīs! :blush: :+1:

1 Like