Zettai Ryuiki fandom

Rauj vaļā savus variantus! ';D Man laika daudz! ';D

Man ar interesē. ;D Tikmēr jāuztaisa kas ēdams :joy_cat:

Nu… tas varētu būt… zīmulis, pildspalva vai arī jebkāds cits mazs nieciņš iepakojumā… es pat īsti nezinu…
Vispār @Kefs tev bija tas jāpaskaidro :smiley:
Kādi jums ir varianti? :ghost:

Zīmulis…pildspalva…starp kājām? :fearful:

Es palieku pie salvetes, under-age friendly forum you know. :smiley:

Pakete. Tas arī ir mans vienīgais variants, protams ja mēs neizskatam Kebaba papīru, kurā viņus parasti liek.
Tad citu variantu man nav.

Nu tak es nezinu :smiley:
@Hooots_Senpai tā arī bija viena no manām domām kad ciešāk aplūkoju bet… man bija kauns to rakstīt :neutral_face:

Pfff visi esam cilvēki no kā kaunēties? Taka nekad nebutu redzējuši kādu no minētajiem priekšmetiem. Tā ir kultūra kurā tu esi uzaudzis kur par ko tādu maz runā un tu to uzskati par taboo, tad nu rodas šis “tizlais” apmulsums un nesaprašana ko darīt.

Un ja tā padomā es pat par meitenēm zinu vairāk no visiem aspektiem nekā viņas pašas varētu zināt… -.- Besī ka bioloģija bija mans mīļākais prieksmets… T-T

1 Like

Varbūt arī kabatslakatiņš. Nu gan mistērija. O.o



Nu ko tur kaunēties, higiēna paliek higiēna.

1 Like

Pat ja tu tā saki vienalga ir neērti…
Tas nemaz nav slikti ka tev patīk bioloģija… jo es pati 9. klasē dievināju anatomiju :smiley:

Ou jā, Es vēl spilgti atceros tās foršās stundas kad pārojām zvēru gēnu un skatījāmies iznākumu. T-T Tad pētījām citu klases biedru izveidoto paraugu funkcijas, kurš ir tēvs kurš bērns,



Jums nu gan bija interesanta bioloģija. Mēs vai nu vnk atsēdējām vai drukājām no grāmatām kaudzēm tekstu. -.-

Hahaha :smiley: Mums gan vajadzēja ar ģenētikas palīdzību izveidot bērnu :smiley:





1 Like



Daily research material lol.



1 Like

I will be taking this little kitty away! :slight_smile:

Edited to fit the topic:

@Mafii you will need fight me over her!

@Especti tas kaķēns nav Zettai Ryuiki.