Yu-Gi-Oh! Latviešu komūna

Jāpadomā. Es vēl nezinu vai tikšu.

Tur ir kam exodia 5 daļas? ;d

Visāda vecuma, bet nu ir daudz no 15 un protams pieaugušie. Structure deki ir apmēram 10 eur, ja gribi lai deks strādā jānopērk trīs, vai jataisa pašam savs.

Personigi man šodien ir brīvdiena. Domāju iet uz inzo un tad unicon pabeigt zīmējumu. Ja kāds vēlas pievienoties pasēdēt un varbūt kādu dueli uzspēlēt, droši nāciet. Man ja kas ir divas gatavas kavas, varu aizdot uz spēlēt. Kā arī kādas 20 liekas kuras varu atdot.

Ap cikiem domā iet?

Gribeju pajautat,kadas kavas paslaik vispar ir stipras?Esmu dzirdejis par Sylvan kavu tikai

Jebkura kava ir stipra, ja zini tās kārtis, un paņēmienus, jāzin savas kārtis.

Skan diezgan labi,vismaz nav taa ka ir specifiskas kavas kuras ir overpowered un sanak ka spele tikai pret vinam…Es ari dzirdeju ka ir starter pakas?Cik vinas maksa? Un kadas labak pirkt,ja ir izvele?

Pameginaju online yu gi oh un loti loti iepatikas :smiley:

Ir vairāki starter deki, aptuveni 10-15€ par vienu. Ja ir izvēle, ņem kurš labāk patīk, katrs ir ar savām priekšrocībām, un vājībām, atkarīgs no tā kādu tipa deku vēlies.

Pats personīgi esmu tikai Yu-Gi-Oh Duel links uz telefona spēlējis, pāris reizes daudzus gadus atpakaļ sanāca dzīvē paspēlēt. Domāju rītdien pēc tehnikuma, aiziet uz INZO, domāju Blue Eyes starter deck nopirkt, un apvienot ar tagadējo. Ja ir gribētāji būtu pateicīgs ja kāds palīdzētu ar deck pilnveidošanu.

Es ar rit varetu uz turieni aizlaist,gribas atvilkt elpu no eksameniem…Varetu paskatities un pardomat kuru starter paku pirkt :smiley:

Kad būsi tur, paskaties vai ir Structure deck - The dark Emperor :)

Noteikti Paskatīšos ;)

Paldies!)

Varbut tu domaji Emperor of Darkness?

Tieši tagad nevēlies uz INZO atnākt?

Varbūt arī tā, es īsti neatceros true nosaukumu ;d
Ja būs, sakiet kāda cena.

Man no imantas sanak braukt…Izskatas ka sodien nevaresu jo paradijas darisanas.Brauksu rit pec eksameniem

Noteikt ka tie pasi 10 eur ari bus…Es paskatijos to Emperor of Darkness setu un no vina var uzbuvet budzeta kavu,saucas Monarch