Yow the Havkijs

Tādā gadījumā es atvainojos. Kā jau tiku rakstījis mēs esam visai draudzīgs forums, humors ir laba lieta, tikai iesaku @Hawky to mazliet pieslīpētu, lai mazāk pārpratumu. :smile:

Jūs visi esat neveiksminieki, un pietam deģenerējaties, jo jūs esat otaku, kuri satiekas un dodas izklaidēties ar citiem interesantiem, foršiem cilvēkiem, kuri ir otaku … xD … labāk neiepazīt citus ar vienādām interesēm, ja tās intereses ir anime un ar to saistīts … ;D

self-deprecating humor? … laigan pēc atbildēm tiek tēmēts uz citiem nevis sevis. Un īpaši kāds joks par sevi vai par otaku netiek izmests. Neizskatās pēc humora.

Tad vienīgi, edgy kid who thinks he’s a troll?? … ko līdzīgu redzu jau citā forumā, it’s a cancer.

Bet nu tad redzēsim, kas ko kā beigās būs. ;d laigan man ir nelāga sajūta par jaunajiem no tā vakara.
Piedod ka tik nejauks es šai postā, bet nespēju noturēties.

Bet ja kas, šeit ir manāms viens otrs topiks par animēm, apskati ir reta parādība, tā kā jāsaka, ka te vairāk tomēr ir manāmas citas sarunas nekā tieši par animēm, cik esmu ievērojis. Animes beigās iekrīt 2. vietā ;d Bet ja gribi tik par animēm runāt, tad varbūt iedzīvināsi te visu saistībā ar tām.

3 Likes

kas ir visai dīvaini, jo tikai par 100 topic var saņemt krutāko AF badge, kura nav nevienam šajā pasaulē :smiley:

This topic was automatically closed after 14 days. New replies are no longer allowed.