Youtube rewind 2019

Salīdzinoši nesen Youtube laida klajā jauno 2019 gada rewind. Jeb gada pārskata video. Pagājušajā gadā šāds video kļuva par visvairāk dislaikoto video youtube vēsturē. Jau pirmajās dienās arī šī gada rewind iekļuva jau top trijniekā starp dislaikotākajiem video.

Ko domājat jūs?

1 Like

Vairāk atgādina man watchmojo top 10 list, bet nu vismaz kaut kas jauns no viņu puses. Viņi it kā centās pievērsties yt community vairāk šogad, bet, manuprāt, viņiem tas neizdevās.

2 Likes

njaaaa, nekāda vaina, bet trūkst odziņas kas bija back in 2012

Neskatijos, jo neinteresē un nerūp.

Ar katru gadu var tikai novērot YT satura degradāciju pateicoties YT maģiskajiem algoritmiem un bagiem kuri gremdē daudzus satura veidotājus. Tajā pat laikā visi brūnā “satura” veidotāji iekļūst topos un daļa pateicoties botiem. Un YT kaut ko ar to dara - pff - priekš kam.

Odziņa tāda, ka video ir sterils! Pārāk sterils! šādu video jebkurš, kuram kaut cik saprašana ir montāžā spētu ko tādu samontēt. Ak dieniņās pat tik aizvēsturisks video kā zemāk ir labāks nekā šis, pie tam tas ir reupload, orģinālais ir vēl vecāks…

2012, gadā varēja tiešām novērot ka cilvēki, kas strādāja pie video, patiesi centās! Nākamajā gadā bija savas lažas, bet ok - bija arī normāls. Taču pēc tam tolerance un cits bullshit (nesaku, ka slikti, taču jāzina mēru) kurš nogremdēja pagājušā gada video. Tagad tas vairāk izskatās pēc nejēdzīgas atvainošanās Blizzard garā un kārtējo - PLZ like and sub! Teksts kurš mani besījis vienmēr, taču ir YT autoru galvenais pants.

1 Like

nesaprotu kāpēc cilvēki īsti dislaiko.
It’s supposed to be a review of top shit and that’s exactly what it is.

video neskatījos bet nedaudz izscrolloju cauri

BULLSHIT!

Youtube diemžēl ir “revenue driven”. Viņam neitenresē savi klienti un viņiem ir UZSPĻAUT uz servisa kvalitāti! Viņiem galvenais ir dabut pec iespējas vairāk reklāmas!!

Pasaulē ir tik daudz kompāniju, kuras ir veikmīgas, kas ir “Grupas”, “Biedrības” nevis faken “SIA” un “AS”. Youtube ir lielisks koncepts, tā ir globāla vietne, bez kuras nevar iztikt, bet stulbakais ir tas, ka viņi šo globālismu izmanto nevis lai vienotu cilvēkus, kāda ir Youtube galvenā doma, bet gan lai izspiestu pec iespējas vairak naudas. Tas, ka Youtube ir globāls un ir visur, piespiež lietotājiem viņu lietot. Lietotajiem nav vienkarši izvēles, tāpēc Youtube to eksplotē saviem nolūkiem…

Man šķiet, ka Youtube ir jākļūst par “non-profitable” biedrību vai grupu, jo tas, kā viņi izturas pret visas pasaules iedzīvotājiem, ir vienkārši briesmīgi…

nuuuu youtube ir privātā sektora uzņēmums, tas ir brīvais tirgus, kurā ir atļauts viss, kas nav aizliegts. neviens tevi vai mani nespiež skatīties un lietot youtube. savukārt, lai youtube varētu uzturēt to nenormālo video failu kvantitāti, kas viņā ir - tam jāuztur serveri datiem, kas maksā naudu. un reklāma ir veids, kā to darīt. papildus jāmaksā alga moderatoriem, kas lasa un kontrolē kontentu, help centre, reklāmu centre, content centre, juristi, advokāti, marketings, utt - milzu komanda.
ja nav interese skatīties youtube, ir tādi saiti kā dailymotion vai vimeo, kurus vari izmantot kā alternatīvu.

papildus - youtube ir devis iespēju tik ļoooti daudz cilvēkiem nopelnīt.

1 Like

Bšim godīki simtiem tūkstoši terabaitu paši sevi neapkalpos, tāpēc ir loģiski, ka viņiem jāskatās uz peļņu utt., tājā pat laikā viņi seko un pēta trendus, pašsaprotami video ar kaut kādu slavenību kāzām vai dibens kratīšanu var nopelnīt vairāk skatījumu nekā video kur cilvēks centies pasniegt ideju un domu, pētot materiālus. Tā pati animācija - jā ir kanāli kā Mashed kuriem ir savi skaitļi, bet atkal pateicoties kopsadarbībai un regularitātei. Attiecībā pret minēto saturu vispār ir smieklīgi skaitļi.

Tajā pat laikā saglabājot peļņu viņiem nākas sekot dažām muļķībām pat neidziļinoties būtībā - fakts, ja tev nosaukumā būs “nāve”, liela iespēja, ka tavs video būs demonitizēts un reitings 18+ - kas faktiski nozīmē rullīša nāvi.

Nopelnīt tēlojot dauņus un degradantus, vēl atklāts jautājums kurš tēlo - jā iespējas protams ir. Taču tajā pat laikā visi “intelektuāļi” kuri cīnās pret sistēmu un parāda, ka viņi nav tādi kā citi, tājā pat laikā baro visu šo sistēmu kurai nospļauties, kas tu esi pēc fakta, ja vien tu nenes piķi.

Otrs fakts - YT kā galvenais pelnīšanas avoti ir vien pāris simts cilvēkiem ir tad, viņu galvenais peļņas avots ir reklāmas, merči, patroni un tamlīdzīgas lietas. YT kā peļņas platforma ir pārvērtētākais aspekts. Pie tam Yt algoritmi arvien vairāk galina satura veidotājus, jo viņu būtība un ideja reizēm vispār nav izsprotama.

1 Like
2 Likes

šeit būs labāks youtube rewind 2019:

1 Like

It ain’t NVO

Jau ko minēju par šo video topika, bet iekopēšu te ar.

Es neuzskatu ka šāds top10 video ir baigi slikts, vismaz kas savādāks. Tik samontēt varēja labāk un atkal izlaida kādu pamatīgu video vai notikumu iekš youtube.

Bet es teiktu ka diži vairs normāli nesataisīt, jo youtube tagad ir lielāka pasaulē. Kā redzams tiek iekļauti kanāli no āzijas un citām vietām, it īpaši latīņ amerikas. Tāpēc jau parādās random brazīliešu kanāli ar miljoniem subiem, par kuriem mēs dzirdam pirmo reiz.

Pa lielam es teiktu ka viss, youtube ir jābeidz šos rewind veidot, jo youtube ir par lielu un visu galveno viņi nesabāzīs vairs, un arī nebāzīs, jo daļa tā ir kas nopietns baigi vai ar baigi edgy.
Vai arī tomēr turpināt, bet mēģināt pieturēties pie pašiem pašiem lielākajiem un populārākajiem video, notikumiem, kanāliem. Bet tas jau jēdzīgi nenotiks, jo negribēs likt to edgy un baigi nopietno kas tieši youtube kopienai ir tik svarīgs.

2 Likes

10x labāks par orģinālu

Bottle cap challange, Ilons Masks un Tesla, Ridin my horse un citi svarīgi notikumi, taja pat laikā ietverot arī populāros muzikantus ar Ailišu un citus - sasodīts, tur patiešām sēž lamantīni kuri žonglē ar bumbām?

Noskatījos pagaidām tik vienreiz, bet pirmais iespaids - ehh, its good i guess.
Nelikās tik īpaš kā iepriekšējais, pārbāstāks arī un liekas ka viens otrs parādītais meme nemaz nebija manāms tik bieži un ir citi populārāki kuri netika ievietoti iekš video, montāža likās švakāka, utt.

4 Likes

i saw tyler1 so video automatically becomes good

Kas ir Etika un Juice wrld un kāpēc visi tik ļoti par tiem uztraucās?

etika bija reaction channel, kas daudz anime epizozu reactions taisija
Juice bija “rapper”