Youjo Senki - ongoing pieredze

Izlasot anglisko nosaukuma interpretāciju Saga of Tanya the Evil jeb, latviskojot, Tanjas Ļaunās sāga, momentāli sagaidīju no seriāla lielus veikumus. Pagaidām seriāls man nav licis vilties. Tajā ir viss ko var vēlēties: loli, maģija, asinis, nāve, tēvzemes ienaidnieki un dažādu sloganu izkliegšana pirms cīņas vai tās laikā.


BlondLiveArabianoryx

Kaujas vainas ir gana vērienīgas un to netrūkst. Šajā pasaulē magi ir kaut kas interesants, izskatās to galvenais pielietojums ir kaujā. No stratēģiskā viedokļa tie pastāv kaut kur starp kājniekiem un aviāciju. Pa lielam šis tik pat labi varētu būt seriāls par lidmašīnu pilotiem, taču kurš gan to gribētu skatīties!?


ImperturbableInfatuatedCoelacanth

Tauta prasa asinskāras loli! Liela daļa seriāla pievilcības slēpjas galvenajā varonē Tanjā. Viņas pagātne ir varen ērmīga, 2. epizodes sākums man lika apturēt video un pārbaudīt vai es tiešām skatos īsto seriālu. Toties pateicoties “būtnei x” sižets iegūst savu loģikas devu. Sižetiski rodas ērmīgs konflikts starp galvenajiem varoņiem. Principā Tanja, atceroties savu iepriekšējo dzīvi, vēlas vienkārši nolīst kādā klusā birojā un aizmirst par dzīves raizēm, taču neviens negrasās dot šādu iespēju. Rezultātā viņa ir mazliet sagājusi uz īso, vai arī varbūt bija tāda jau no paša sākuma. Jebkurā gadījumā, man patīk šī neprāta un nežēlības kombinācija.


HealthySilkyBuck

Vēl nekas nav beidzies, noteikti turpināšu te rakstīt, kamēr seriālam nav pienācis gals.

2 Likes

Viennozimīgi skatīšos, kad būs visas sērijas :3

1 Like

Mangu nodropoju, bet redzēju dažus anime fragmentus un vēlos noskatīties, jo izskatījās episki un interesntāk :raised_hands:

I know sounds shocking but its my top anime thos season vienk dievinu so animi

MMM Naazziiis lets go

Pagaidām anime neliek vilties.

Nazis lika vilties tapec anime ar liks

Ņemot vērā, ka nacisms radās un sāka gūt spēku tikai pēc pirmā pasaules kara, varētu būt. :grin:

2 Likes

Tas ir noticis, čibi ir klāt. 1 min. garš monologs par ēdienu.

1 Like

Normāla kara indotrinēšana beigu lirikā. :open_mouth: Pat negaidīju ar seriālu tik saistītu liriku.

Ievada klipiņā gan nekas pārāk interesants netiek pateikts. Nenopietni.

1 Like

Tā nu gan es par OP dziesmu neteiktu. Manuprāt, ļoti labi apdziedāta asinskāre un dzīvnieciskums, kas vislabāk izpaužas karā. Un, protams, raksturo Tanju. Kombinācijā ar mazliet griezīgajiem skaņas efektiem radīta uzkurinoša dziesma.

Mani patīkami pārsteidza ED. Tiešā salīdzinājumā OP šķiet vājāks, dziesma vājāk atbilst seriālam. Piedevām es neredzu Tanju kā agresijas un neprāta pārņemtu varoni, viņā stipri biežāk tiek attēlots ļaunums, sadisms, kroplība.

Ja skataamies peec tematikas, tad abi labi. Ja skatamies kopumaa, tad abi nekam neder. Pati anime ir saliidzinoshi viduveeja. Ir savi momenti, bet kopumaa shkiet ljoti lineaara un paredzama.

Anime tā pat ir mirusi, nekam vairs nav jēgas.

Vidējs seriāls arī skatāms. Sākums bija samērā stiprs, vidusdaļa jau mazliet liek šaubīties.

Pirmaas divas epizodes lika kljuut ieintereseetam, saakot ar tresho jau pazuda visa interese. Pa lielam to var uzskatiit par kaut kaadu Idol projektu. Ir tikai viens teels un vairaakas kartona plaaksnes, kuras vareetu aizvietot ar sunjiem un tiktu panaakts tas pats efekts. Lai gan vispaar, ja vinjus aizvietotu sunji, tad, iespeejams, pat shovs buutu skataamaaks.

1 Like

Jaunais endings ir sliktāks par pirmo :frowning:

Žēl gan.

Biju gaidījis lielāku cīņu ar pēdējo ienaidnieku. Izskatās papildus spēks viņam diži nelīdzēja.

Toties beigas neliek vilties.