Yasuke - šī gada Netflix anime

Lodājot par interneta plašumiem nejauši saskāros ar šo relatīvi jauno Netflix darbu - Yasuke. Tas ir amerikāņu autora LeSean Thomas un MAPPA anime studijas radījums, kas ļoti attāli balstīts uz pirmo zināmo melnādaino samuraju. Pa lielam ir paņemts tikai fakts, ka tāds cilvēks eksistēja un viss pārējais ir fantāzijas darbs.

Seriāla visums izceļas ar visai lielu fantāzijas raibumu. Tas ir sajaukums starp maģiju, vēsturisko periodu un robotiem. Citiem vārdiem to nevienā brīdī nevajag uztver diezko nopietni. Brīžiem arī tajā pasprūk kaut kas, kas man neasociējas ar japāņu izcelsmes darbu - daži varoņi. Galu galā ir tāda hibrīda sajūta starp amerikāņu un japāņu darbu. Kas galīgi nav slikti. Seriāla maģijas vizuālais noformējums ir patīkami krāsains.

Tāds neko action seriāls. Sižets ir gana liess, taču, pateicoties seriāla īsajam garumam, nav ne vainas. Pēc sajūtas šī arī varētu būt bijusi filma. Animācijai priekš cīņu anime arī nav ne vainas. Var skatīties, ja ir vēlme pēc mazliet nestandarta Netflix anime.

2 Likes

Jā, šis man ar bija paķēris ar treileri un radās neviltota ziņkāre.

Uzreiz galvā attausa Afro Samurai.

1 Like

Šis noteikti nav tik stilīgs seriāls kā Afro Samurai.

Iepriekš Netflix biju skatījies citu autora darbu - Cannon Busters. To gan man bija grūtības skatīties un nepabeidzu.