Yamada-kun and the Seven Witches (山田くんと7人の魔女)

Nosaukums: 山田くんと7人の魔女 [Yamada-kun to Nananin no Majo] (Yamada-kun and the Seven Witches)
Sērijas: 12+2 OVA
Gads: 2015
Žanrs: Komēdija, Mistērija, Romantika, Skola, Harem, Shounen, Supernatural

Kad Ryuu Yamada sāka iet vidusskolā, viņš gribēja pavērt jaunu lapu un uzsākt produktīvu skolas dzīvi. Tāpēc viņš izvēlējās iet Suzaku High, kur neviens nezinās par viņa vardarbīgo, noziedzīgo reputāciju. Tomēr viņam drīz vien kļūst garlaicīgi un otrajā gadā Ryuu ir atgriezies pie saviem vecajiem ieradumiem, palicis slinks un iesaistās kautiņos.

Kādu dienu Ryuu sastopas ar Urara Shiraishi, skaistu meiteni kura labi mācās. Viņi abi netīšām nokrīt no kāpnēm un nejauši nokrītot noskūpstās. Abi atklāj ka ar skūpstu viņi var apmainīties ķermeņiem.

Sapratuši spējas, Toranosuke Miyamura skolas padomes loceklis un vienīgais Supernatural Studies Club biedrs abus pieņem skolas klubā. Drīz klubam pievienojas Miyabi Itou kurai interesē visādas pārdabiskas lietas. Grupa atklāj leģendu par 7 skolas raganām kuras ir ieguvušas kādās spējas kuras var aktivizēt ar skūpstu. The Supernatural Studies Club uzsāk savu pirmo misiju atrast un identificēt visas raganas.

Nedaudz informācijai: Kaut kur tomēr atradu, ka abas OVAs ir pēc 9 sērijas domātās. Tādā secībā arī noskatījos. Tā noteikti arī ir, jo 9 bija festivāls un abas OVAs ir par festivāla notikumiem.

5 Likes