Wonder Egg Priority - atsvaidzinošs seriāls ar potenciālu

Šoreiz steidzu jums stādīt priekšā kārtējo ongoing seriālu “Wonder Egg Priority”. Tas ir krāšņs, labi animēts un sižets varētu teikt attāli atgādina Puella Magi Madoka Magica. Tādā ziņā, ka arī šajā seriālā vairākas meitenes visuma kabatās cīnas ar mošķiem un līdz tam tās ir nonākušas nepaskaidrotā, noslēpumainā veidā. Baidos pārāk daudz stāstīt, jo tas var laupīt pieredzi no seriāla. Jāpiebilst, ka seriāls ir psiholoģiskā drāmā. Neskatoties uz visu maģiju utt. tas ir gana tumšs.

Šo gan pagaidām varu ieteikt visiem skatīties. Tam ir potenciāls kļūt par sezonas stiprāko darbu. Esmu noskatījies 3 epizodes un, ja godīgi, neredzu vājās vietas. Te ir viss - animācija, dizains, sižets, varoņi. Periodiski parādās 3D mošķīši, kuri neizskatās izcili. Vienīgais kas man te ir pagrauzis aci.

3 Likes

bet vai ir plots vai tsundere?

Varu apstirpināt Tsunderes klātbūtni. Plots ir pasprucis, bet varētu nebūt tas ko tu gaidi.

Seriāls izmeta ārā recap epizodi… Sen nebiju ar ko tādu saskāries. It īpaši 12 epizožu seriālā. Tas rada bažas, ka studijas pusē kaut kas nogājis greizi.

Es esmu pamanījis, ka vairākiem seriāliem pēdējā laikā pēc puses tiek pasniegta recap/summary sērija. Noteikti nav retums, jo pēdējo gadu seriāliem ir tāda lieta pamanīta.

1 Like

Es vēl skatos. Līdz šim ļoti patīk :white_heart:
Paceļ ļoti nopietnas tēmas, bet tai pašā laikā nepasniedz to ļoti smagnēji.
Vairāk komentāri laikam būs kad noskatīšos visu, bet līdz šim es ieteiktu ieskatīties. :slight_smile:

изображение

2 Likes

Savā ziņā tu pat skatoties tā īsti lāgā neuztver to, ka gandrīz katrā epizodē mēs saņemam jaunu pašnāvību. :D

1 Like

Man tieši otrādi. Mani šis seriāls ieinteresēja tieši tāpēc, ka pamattematika te ir pašnāvība.

1 Like

Man likās amizanta tā dubultā elka fanu pašnāvība. Zin, tur visas ierpiekšējās tādas nopietnas, ar dziļām emocionālām traumām utt. Šī te, gan tāda pofigistiska. “Mans elks ir pa galam, sekosim tam līdz galam. Yolo.” :D

1 Like

Cilvēki veic pašnāvības par vēl (citu prāt) sīkākām lietām nekā tas.