Witcher 2 uz Linux Mint

Hey veči, iespējams dāmas.
Šodien pamēģināju steam versiju Witcherim 2 iemest uz Linux Mint 18 Sarah (cinnamon) 64bit

Sanāca visai negaidīti
Lago, kā zvērs.
Laižu spēli - FPS 1 - 3
Pati spēle lādējas apmēram 3 minūtes.

Ja ir kādas idejas, kā to izlabot, sure metat iekšā. Dzelžu problēma nav, iespējams OS vnk bloķē performance, lai taupītu elektroenerģiju pēc noklusējuma.

Te tev nu bija Steam testi, ka uz Linux iet labaak nekaa uz Windows. :smiley: Ne velti SteamOS baazeets uz Linux.

Steam OS ir bāzēts uz Linux kernel, taisnība, bet viens vienīga nianse pēc noklusējuma SteamOS ir konfigurēts tā, lai uz tā varētu spēlēt, kad uz Linux Mint konfigurē, lai ietu pamata software. So, es pieņemu, ka man vajag kkā viņu pārkonfigurēt, bet hz kā… -.-"

Kas par video karti un kādus draiverus tu lieto? Spriežot pēc steam veikalā rakstītā, tava pieredze lielā mērā ir atkarīga no draiveriem.

We recommend the following drivers:
nVidia - nvidia binary driver 331.38, 340.32 or later (343.13 beta has problems currently)
AMD - fglrx binary driver 14.4 rev 2 or later.

MESA based drivers (e.g. “nouveau”, “radeonsi”) are not currently supported.
Intel integrated graphics are not currently supported.

Tikai viens ieteikums tev. Nespēlē spēles uz linux sistēmām. :smiley:

Tas ieteikums attiecas uz jaunam spelem, kuras optimize, ka pagadas. Pamata šim argumentam - nav. Tikai Windows fanu komentari

1 Like

Linux nekad nav bijis un arī nebūs grafisko progu vadītājs. Viņš tam nav vnk paredzēts. Dx12 un gaming nākotne ir tikai ar windu. Pat ja tās spēles tiek konfigurētas iekš linux…thats just plain heressy. Bērnam uzrambāt kādu indie spēki vai viduvēju nebūs droš nekādas starpības, bet ar rig kas maksā sākot no 700 eiro un taisās spēlēt AAA tad windows ir vienīgā jēdzīgā izvēle.

Mēs joprojām runājam par Witcher2? :smiley:

also, atrisināju. Dabūju 30fps ar Nvidia 365 driveri. ar 375 bija tie paši 5fps

Witcher 2 ir AAA tā kā jā :stuck_out_tongue:

aaa attiecas uz budget, bet ne uz teh param.

Teh parametri arī, bet attiecīgajā laika periodā kad tika izlaists.

Vulkan rūc uz visām platformām. Es drīzāk domāju, ka Dx12 un tā pēcteči paliks otrajā plānā, kad Vulkāns būs kārtīgi attīstīts. Vēl pārāk svaigs, lai pārņemtu Dx troni.

Par Witcheri uz Linuxa gan nezināšu teikt.