WinterCon IV topic

Ļauj minēšu, tev ir iPhone X un pirms tam bija iPhone 7 Red :smiley:

Kur var redzēt cik pārdots biļešu??

Alrighty, tad jau redzēs kā būs

Eh gaumes lieta

Nekur. No paša sākuma UC lapā bija rakstīts, ka Biļešu Servisā ir preorder ir tikai 800 biļetes un vēl (laikam) 300 uz ieejas. So, ja vēl var nopirkt biļetes, tad visai loģiski, ka pārdots mazāk par 800. Cik mazāk nevar zinat.

1 Like

Man ir galaxy s3 ar sašķaidītu ekrānu divos sānos. Kad man bija iespēja pirkt aifonu, es atteicos, jo manējais S3 vēl strādāja(esmu ļoti taupīgs cilvēks… tik taupīgs, ka pat kosplejam griežot šablonus no papīra, jūtos slikti, jo… tik daudz papīra tiek iztērēts…). Vienkārši konos esmu gatavs patērēties xD

2 Likes

Nu ar sašķaidītu ekrānu ir limited edition. Parasti visiem pārdot ar veselu, a tev sanāca noraut ar sašķaidīto! :smiley:

Pie tam man aifoni nepatīk xD Tie ja šķīst, tad tā, ka viss sašķīst. Man vairāk samsungi patīk, jo izskatās ļoti… nezinu kā to pateikt - biznesmeniski?

Casual!!

Nop. Vnk salīdzināšana. Iepriekš uz limited bija visādi interesanti geek sīkumi - pokemoni, nyan cat etc. Tagad pat grūti pateikt kurš no viņiem ko simbolizē. Lomām, protams pierakstīts, ka tu esi īpašs puik, bet nu lim un std ir visai bonāli un nekādigi neparāda pārējiem, ka esmu īpašs un iztērēju pa 2 eur vairāk :D

Parastais badge pat labāk izskatās par Special edition :smile:

3 Likes

Nu es minu, ka šis ķip domāts izskatīties kā svētku egles mantiņa. Nav gluži geeky bet neteiktu, ka baigi shitty

1 Like

Nav shitty, bet nu tomēr, jāpiekrīt, ka atbildīgais par dizainu bik ievilka ar ziemassvētku svinēšanu :smiley:

Woah, oriģināli!

Bet nu AF WinterCon III un AF UniCon 2016 edition nepārspēs. :D

1 Like

Tas gan tiesa xD

Vismaz pie egles var pielikt xD

Man bij tāda doma, bet kāds UniCon cafe manu somu ar četrām limited un dažiem support badge nofenderēja. Pats jautrākais, ka somas satur bija - divas pildspalvas… :smiley: Taka mana kolekcija ir visai maziņa tgd. Sanāca atrast tikai dažus, no tiem kas bija. :frowning:

2 Likes

Viņiem lkm baigi gribējās tos badžus xD

hz, kas viņus motivēja. :smiley: