WinterCon IV topic

Nu ko… būs jākosplejo Ash no Evil Dead… groovy!

Par pašu pasākumu runājot… tad jau redzēs, kā noskaņojums būs,

Ne, tev jakosplejo baby!!!

To, kad būs siltāks…

Sakarā ar to, ka man ir atvaļinājums un Unicons par to nezin, pievienošos gājējiem.
Cosplayošu random guy on street.

1 Like

Tikko nopirku biļeti tā kā varat mani arī ieskaitīt gājienā :grinning:, kāds var pateikt vai to PDF biļeti jāizdrukā vai var vnk telefonā parādīt?

Es biju visu laiku drukājis, bet viņi tur neko neskenē, tāpēc, man liekas, ka var būt arī telefonā

Es teiktu, ka obligāti jāprintē, lai varētu uz biļetes ar pildspalvu uzlikt ķeksi

1 Like

Nav teikts. Tur jau dod aproces un tas viss ir tik uz vienu dienu

tas īsti nebija domāts nopietni XD

1 Like

Tā kā Wintercons būs JAU pēc nedēļas, ir jāplāno, cikos un kur mēs tiekamies gājienam uz turieni. Wintercons sākas 12:00, tāpēc būtu forši ierasties tur jau pusstundu agrāk :smiley:

kāpēc? oO Hz, kada menija domas būtu, bet nu manos laikos ti bija ieplānoti, lai ierastos ~10-5 min pirms durve vēr vaļā. Cuz… Nu tas ir UniCons un te viss notiek 30-60 min velāk. :D

1 Like

Daudzi tik un tā atnāks ar nokavēšanos + ātrāk atnāksim, dabūsim nestāvēt rindas galā

dieva dēļ tā rinda, kur biļetes jau ir ielaiž visus 10 min laikā. @FlowerChild cik tur parasti uz ieejas cilvēki, 10? :D

Pagaišajā winterconā es tur pusstundu nostāvēju xD

1 Like

Rēali viens reason kāpēc varētu būt pirmajam - paspēt paņemt 2Eur badge, bet šogad tie nereāli iesūkā. :frowning:

1 Like

Tas arī ir iemesls… es gribu to badge… tas kā nekā ir īpašs badge

Hz. Tas dizains ir itkā 10 min laikā pirms deadline uztaisīts. Tā īpašumu varētu atšķirt tikai uzraksts “limited edition”, bet tāda, protams nav.

Atkarīgs no vietas un ieeju daudzuma un šī ir pirmā reize, kad mēs būsim tajā vietā so fuck knows
Tho real talk vajadzētu būt kādiem 3-4 cilvēkiem pirmās 2 stundas

1 Like

Vienalga, es gribu to badge xD

Tur 2 dirvis un milzīga foeja. Visai mierīgi var sadalīt trīs straumēs. Also. Nopirktas <800 biļetēm, ja ticēt UniCon lapā rakstītajām. (biļetes vēl ir pieejamas)