WinterCon IV topic

Man liekas, ka mēs iepriekšējā uniconā vai winterconā taisījām selfiju :smiley:

no idea tbh, atkarīgs kas par tēlu tas bija

Viss tagad es visu atcerējos un sapratu :joy: iepriekšējā winterconā mēs taisījām selfijus abās dienās, pirmajā, kad tu kosplejoji Atsushi no Bungou stray dogs un otrajā dienā kad tu kosplejoji Tatsumaki no OPM. Es tev pat followoju instagramā :joy:. Abās dienās tad tu biji staffā un visticamāk, ka šoreiz tu arī būsi staffā, kas arī izskaidro to, kādēļ tev tur ir jābūt jau tik agri

bingo :grin:

Es pat nebiju gaidījis, ka tevi sastapšu te :smiley: Vai tu esi strādājusi Unicona kafeinīcā?

nop, tur ir noteikts staffs jau kopš atvēršanas laikiem more or less

1 Like

Būs arī šajā winterconā jāuztaisa selfijs ar tevi :smiley:

Un es atkal netieku uz WinterCon. Jau kuru gadu pēc kārtas man tā neveicas. :confused:

Kā tad tā? :confused:

lai veicas mani sastapt tad! :smile:

2 Likes

image
Tas izskatīsies apmēram šādi xD

3 Likes

:joy::ok_hand:

Es gribētu doties… bet tā ir sesija… tāpēc es nezinu…

Man labāk patika, ka wintercons bija ap ziemassvētkiem origanizēts. Pie tam tad bija ziemas brīvlaiks un vairāk bija chill.

Mācies tagad, lai uz kona laiku būtu gatava it visam. :grin:

1 Like

Vienmēr traucēja vai nu darbs vai līdzekļu trūkums. Šoreiz gan tas ir līdzekļu trūkums. Bet es parasti vienmēr tieku uz Unicon. Tas ir mans galvenais, un svarīgākais pasākums gadā.

1 Like

es jau cenšos :'D

1 Like

Man laikam arī ir sesija ap to laiku, bet gan jau aiziešu (bez kospleja, esmu slinks un aizņemts cilvēks) ja būs naudas :sweat_smile:.

1 Like

Man tajā dienā ir 2 kursi :thinking: viss beidzas ap 12:15… Varbūt otro kursu izlaist, lai būtu brīvs ap 10:30 :thinking:

Nu visiem neizpatikt. Bija diezgan cilvēki, kas negāja uz WinterCon tajā laikā, jo naudu bija jau iztērējuši Ziemassvētkiem/ bija aizbraukuši prom no Rīgas tajā laikā (cik atceros, kad man stāstīja kpc pārcēla uz janvāri konu)

1 Like

Jā, tas gan…
ceru, ka šogad ies labi :3

1 Like