WinterCon IV topic

Damn izskatas gruti taisams kosplejs nu lai veicas!

Nav nemaz tik grūti, man jau ir vesels ierocis un cimds :smiley: Pārējās detaļas ir diezgan lielas un itkā nav nekādu problēmu tās sataisīt

hmmmm
Nu es isti neesmu spelejusi overwatch un neko faudz par to nezinu bet manliekas ka tur ir kip vairaki skini (teiksim ta xD) un kuru tiesi tu doma?


Šo, tikai omnic crisis krāsās

2 Likes

Jammmmm
Good luck with that cerams ka vidd izdosiess!

Cik esmu taisījis, tad izskatās episki xD

ty

Vai tu arī kosplejo/taisi kospleju?

nu
Vrb mrginasu humpalas atrast kko interesantu xD
Parukas nekadas nebus vnk matus nokrasosus :smiley:
Un ja es neatradisu neko labu man draudzenes piedraudeja ma mes iesim ka barins bomzu xD

damn boye good luck with that, gaidīsim rezultātus

1 Like

make a low budget shrek cosplay pls, es kaut kam šo ideju metu, man teica, ka neies ar mani uz conu, ja es ko tādu izdarītu :smiley:

2 Likes

XD es neuzdrikstetos bet esmu parliecinata ka manas draudzenes butu par so ideju staraa xD

1 Like

Izskatās, ka forums mani motivēja turpināt šo darbu :smiley: Gaidam nākamo nedēļu, kad būšu mājās un veltīšu šim kosplejam sevi visu :joy:

Lieliski! :smiley: Man visu decembri īsti laika nebija, tagad, kad pa svētkiem beidzot ir brīvs, pazuda visa gribēšana kaut ko darīt, tāpēc esmu iesprūdusi ar puspabeigtu parūku. :sweat_smile:
Bet izskatās, ka arī man šis topiks uzdzina nedaudz hype un šovakar sākšu ko darīt :v:

2 Likes

Ko tu plāno taisīt?

haha, prepare for the cringe (idk kā ar tevi, mani mīļie vīriešu kārtas pārstāvji nebija priecīgi par manu izvēli :D) Jurīti no šī klipa, tik žēl, ka tā arī neizdevās atrast draudziņu, kurš man pievienotos un kosplejotu otabeku :D

3 Likes

Piekrītu šī nav laba izvēle xD

2 Likes

Heh
Tad jau redzesim ka tev izdosies xD

2 Likes

kā saka, galvenais, ka pašam prieks :smiley:

2 Likes

Jap :smiley:

Kas notiek ar kosplejeru vecajiem tērpiem? :thinking: