WinterCon IV topic

Un reku viss ko es atvedu no šī cona :D

6 Likes

Kā jums wintercona piespradudes? Irl tās izskatījās daudz labāk un kvalitatīvāk nekā bildēs :smiley:

1 Like

Nop

Beidzot, kad visa lielā steiga ir aiz muguras jāieskrien arī forumā. XD
Nu ko Wintercon IV ir aiz muguras. Pašam pasākums bija ļoti patīkams un pilns ar daudziem izaicinājumiem un jestrām darbībām. Diemžēl no šejieniešiem es saskatījos ar @karogs un mūsu mistisko @Menestrels. Vairākas reizes saskrējos ar @m1raz lai tikai atkal pārliecinātos par savu nefotogēnisko būtību. Un, protams, cons nebūtu piepildīts un pabeigts, ja es nesatiktu savu mīļāko staigājošo Dungeon world katastrofu @Onii_chan

Afterpartijs arī bija Ok.
Tiekamies citreiz, cerams uz skatuves!

5 Likes

Yay, esmu populārs :3 Man patika, kā tu darbojies uz skatuves. Bija forši :smiley:

Paldies puis. ^.^
Lai Bastions būtu Uniconā uz skatuve!

1 Like

27 posts were split to a new topic: Wintercon afterpary - Offtopic

A post was merged into an existing topic: Wintercon afterpary - Offtopic

ok. es nebiju uz pasākumu, bet es paskatījos uz wintercona perfomances atsevišķi youtube.
es neteiktu, ka priekšnesumi bija slikti, bet nebija arī super lieliski kā citus gadus.
Es ievēroju diezgan lielu problēmu. Viss ir skaisti, bet es ievēroju, ka daudziem ir problēmas nobeigt priekšnesumu? Vai nu paliek pusvārdā vai arī kā atrisinājumu uztaisa ļoti priekšnesumu-klišejisku nobeigumu, kas navvvvv slikti, bet man uzreiz rodas priekštats, ka priekšnesums nav pietiekami slīpēts, lai būtu on point.
tas protams nav viegli, bet ar to visu ir jāstrādā. Bet man patīk ka redzu jaunus, vēl neredzētus kosplejerus & jaunus kosplejus. :+1:

2 Likes

Man gan ļoti patika priekšnesumi, tik dažiem, jā… varēja piestrādāt ar nobeigumu. Bet man gan šķiet, ka šogad ir labāk nekā bija pagaišgad

1 Like

@m1raz iespējams palaidu garām - bet bildes tu liksi apskatei vai nē… vismaz FBi?

1 Like

Tiešām! @m1raz taču bija bildējis mūs :smiley:

@Kadiljaks, @Onii_chan iespējams, ka es pats esmu aizmirsis to faktu. Bet nu šīs WinterCon man likās biku meh. Taka bildes apsolu ielikt, tikai ja šīs post savāks 10 sirsniņas :smiley:

10 Likes

Tieši tā fotogrāfija par sirsniņu samaksu. XD

1 Like

Es bezmaksas nefotogrāfeju :smiley:

tauta dzirdējāt! Aiziet! 2 postus augstāks nežēlojat savu pirkstu…

@trust_level_2 nobalsojat lūdzu :D

Es kā reiz tieši aizdomājos par bildēm no WinterCon. Te kāds lasa manas domas. :laughing: Gribētu arī redzēt kā viss tur izskatījās.

6/10

We need more likes!! :triumph: