WinterCon IV topic

Wintercons too ma boi.

Pagaišgad šķiet, ka nebija tik daudz

Never doubt the worm. :wink:

Lai jums jautriba tur :wink:

P.s. pa radio dzirdeju ka sodien Latviju apciemo Japanas premjerministrs. Nez vai sis pa celam mana kadu cosplayeri xD varbut pats ar aizdosies uz winterconu ;d

2 Likes

Kur jūs pazudāt? XD

Ēsti arī vajag

Vai tu kosplejo?

Ye

Selfiju?

Heey cilvēki! Kā jums patika wintercons?

Es uz kafuzi tgd eju. Ja kads wanna, tad varam iešaut pa kādam koķim

1 Like

:ok_hand::ok_hand:

Kā tev patika? ^-^)/

Pasākums bija ok. Bišku par daudz K-pop, bet vismaz viens no tiem uzvedumiem man likās cool. Vajadzēja gan paciest jurīša kompāniju, bet ko tik nedarīsi, lai nejustos vientuļš. :smiley: Pluss to nedaudz līdzsvaroju super cool Bellatrix Lestrange. Iztērēju pensiju fondu uz merchu, afterpārtijs man tērārija pluss tēja ar Vana Tallin - ir labi!

Būšu mājās, uzrakstīšu atstāstījumu par winterconu

2 Likes

nedirs par mani te xD

Varējāt pievienoties mums! Kur jūs bijāt? XD

Kopumā man šis wintercons ļoti patika. Īpaši kospleja ziņā. Man ļoti patika tas, cik gan daudz labu kosplejeru bija šajā winterconā. Visiem bija tik kvalitatīvi tērpi :open_mouth: Arī uz skatuves izrādes bija augstā līmenī. Bet bija ļoti daudz cilvēku un ļoti maz vietas tirdziņa vietā, kur varēja knapi, knapi izpraukties laukā. Telpas vajadzēja lielākas. Man šķiet, ka šo winterconu pavadīju ļoti labi :smiley: Satikos ar dažiem forumiešiem, kurus pirms tam nebiju redzējis un tikos ar @karogs xD Kad uz skatuves runāja par OW tad man pēkšņi uznāca dabas instinktu izraisīts hype :joy: Kad Andrejs teica nobļauties OW faniem, tad man automātiski pacēlās roka uz augšu un sāku bļaut… tad es sapratu, ka biju visskaļākais no OW faniem un ka mūsu nav nemaz tik daudz. Kad uzstājās Hanzo ar Genji, tad vispār priekšnesuma beigās nobļāvos HANZOOOOOO!!! :joy: :joy:

3 Likes

Biju uz brīdi pienācis paskatīties nelielo OW turnīru. Tur spēlēja divi čaļi, kur viens bija sācis zaudēt. Nākamajā duelī tas paņēma sev Treiseri un pretinieks Orisu… Treisere cīnījās ĻOTI profesionāli un labi un gandrīz nobeidza Orisu, bet ak nē… Tā nejauši aizteleportējās aizā un zaudēja xDD

1 Like

Pret tevi zero iebildumi, forša meitene, būtu vēl cosplay izvēlējusies kneesocks un rozā kleitiņu kā visi normāli cilvēki uzreiz tevi noprecētu. :triumph:
:laughing::laughing::laughing:

4 Likes