WinterCon 2015 gājiens!

Man 21. svētki, uzsauksi pudeli? :lol:

Es ar samērā svinu itkā savu vārda dienu un sencim nākošās dienas dzimeni :smiley: Bet pudele jau jauzsauc tev ir :smiley: Svinēs jau tavus svētkus!

Es jau tā esmu sausā, pats sev nopirkt pudeli īsti nevaru, kur nu vēl cilvēku baram. :smiley:

Āaaa, un es esmu under 18, es 20. decembrī neko nopirkt nevaru. Huehehe. :lol:

Šoreiz tad esi izlīdis :smiley: Bet nu tad jau tur būs jāskatas, kas notiekas :smiley: Starp citu, tu uz winconu tad ej?

Vēl miglaina bilde. It kā jā, bet nu tuvākajās 2-3 dienas pateikšu precīzāku atbildi. :confused:

Pudeli nee, bet, ja GS novilksim liidz pusnaktij, tad kaut ko sarunaasim. :smiley:

Es tik ilgi sēžot centrā palaidīšu visus savas iespējas aizbraukt uz mājām garām. :confused:

Ar kājām, Rīga jau nemaz tik liela nav :smiley:

Uz Kengaragu pa nakti? Ufff! Tad jau testaments jaatur uz rokas. :smiley:

Stundu būtu jāiet normālā situācijā. Ja es būtu iereibis un ietu nakts vidū cauri ķengaragam mani vai nu kāds bomzis nodurs, vai nu menti savāks. :frowning:

Bet vismaz piedzīvojums, par ko pēc tam varētu visiem lielīties :smiley:

1 Like

Vai veel sliktaak - abi divi. xD

Var jau kaut ko sarunaat. Nav jau tik tragiski. :slight_smile:

1 Like

Bariņa, bariņa kopistiski pavadīs katru atsevišķi :smiley:

Man jau tik ar @Menestrels pa celjam. :smiley:

Dāā vienagla ka tik kopā :smiley: Kur cilvēki tur jautriba. A ja cilvēki turas kopa pavisam labi + Droši! ^^

Vinja teica, lai gan pati piljiis atpakalj uz veejpilseetu. :smiley:

Varbūt. Domāju vel.

Es arī pieprasīšu Afterparty laiku. Ir bijusi jau pieredze ar Ķengaragu naktī… Šoreiz ja tikšu sveikā cauri tur, tad Šķirotavā man noteikti “aplaimos” ar jauku kompāniju.

Ai ka man gribas tikt uz Wintercorn un jus satikt :grin: jautrs barins jus esat
tikai negribu viens pats braukt es rigu tik labi nepazistu :grinning: