Who is Matejs?

Tad nu pavadot pirmos mirkļus šajā forumā un gūstot iespaidus par sabiedrību, sāk rasties pārliecība, ka tauta šeit ir draudzīgi noskaņota, par ko man prieks. :slight_smile:

Stāstot par sevi nezinu ar ko sākt, un kas jums manī interesē(ja ineteresē)…
Vārdā man Māris, dzīvoju Gulbenes pusē, vecums ja pases datiem var ticēt - 23 gadi.
Mīļākie hobiji – gulēt gultā, nosist laiku internetā vai skatīties filmas. Neizklausās diezko lietderīgi pavadīts laiks, ne? Bet nav jau tik traki - bez tā vēl mēdzu darboties ar Adobe Photoshop, doties svaigā gaisā fotografēt, labprāt izbaudu arī pastaigas vai aktīvo atpūtu kopā ar draugiem.
Uzreiz gan jāsaka, ka nesauktu sevi par Anime fanu, vismaz ne jau pagaidām. Dzirdēju labas rekomendācijas par jums, nolēmu pievienoties un pārliecināties savām acīm :slight_smile:
Droši uzdodiet jautājumus, ja vēlaties uzzināt ko papildus!

2 Likes

Sveiks, sveiks :raising_hand: labas rekomendācijas par mums? Interesanti :smiley:

2 Likes

Sveicināts~
Tagad viss ko es no tevis gaidu ir selfijs mūsu selfiju topikā. ;D

3 Likes

wowow, sveiks, Māri!
Ja neesi anime fans - ko esi redzējis, ja esi ieinteresēts šai forumā, jo teorētiski (jup, tikai teorētiski XD) šis ir anime forums, kurā var sūknēt idejas, ko skatīties vai arī diskutēt par redzēto - kas Tevi no tā interesē? - kādi žanri? ;o

Es vēl pagaidām šajā forumā tik labi neorientējos, tāpēc tas noteikti prasīs laiku, lai atrastu pareizo vietu, kur to izdarīt. Lieki piebilst, ka es viegli mēdzu apmaldīties svešā vietā :slight_smile:

1 Like

Par žanriem nemācēšu tev teikt - viņu tur laikam vesels lērums. Pagaidām vienīgā anime ko esmu noskatījies ir Death Note.

Sveicināts forumā! Esam šeit visādi, kā jau tas ir parasti ar vairākiem cilvēkiem vienuviet :smiley:
Ja jau tik Death Note noskatīts, tad tev vesels lērums ar citām ļoti interesantām anime priekšā!

1 Like

Welcome to the dark side of the internet!

We, or I, have cookie, but I DON’T SHARE FOOD!

Enjoy your stay!

1 Like

Esi laipni lūgts mūsu necilajā interneta nostūrī!

Kā jums liekās, kurš viņam ieteica Death Note? :lol:

1 Like

Sveicināts forumā :smiley:

hey sveicinats foruma :stuck_out_tongue:

http://animeforums.lv/t/anime-zanri/46

:japanese_ogre::japanese_goblin::space_invader::alien::skull::dragon_face::moyai::japanese_ogre::japanese_goblin::space_invader::alien::skull::dragon_face::moyai:
Sveicieni no tumsibas :3
Prieks redzet jaunus upurus saja foruma …
Khehehe :smiling_imp:
:japanese_ogre::japanese_goblin::space_invader::alien::skull::dragon_face::moyai::japanese_ogre::japanese_goblin::space_invader::alien::skull::dragon_face::moyai:

Ko-Ni-Chi-Wa, Esi sveicināts mūsu pusē! Mēs esam liela kašķīga ģimene, kas kaitina viensotru, un izbauda labākos brīžus meet-up’os.

1 Like

tu parteicies tu esi ta kas visus megina nokaitinat :smiley:

Saku ka mēiģinu, bet patiesībā to nedaru. -.- It’s my personality they dislike. :smiley:

hmm maybe :slight_smile:

You don’t know me, you don’t know my mother! @_@

Arigato! :slight_smile: Izklausās fun thing to do…

1 Like