Weebs touching grass S2: execution - Ogres zilie kalni

Tie ir tikai vīrišķie diedi. Sievišķie ir baigā makro foto. Tādi mazi purpursarkani dzīpari. Bet ir, redzēju mangaļsalā

2 Likes

@Kristianux esi jau izdomājis pick-up maršrutu? Ja tomēr tiekamies pie Zinātņu akadēmijas, tad tur ir faktiski 3 puses, pie kurām var apstāties, jāizvēlas vienu.

Vislabāk būtu ja jūs mani gaidītu šeit uz 10.20:
https://maps.app.goo.gl/Uojrtst5qHYweLYCA

1 Like

Tik vēlu? Tikai 40 minūtes līdz Ogrei?

Aptuveni, jā. Pats jau būšu parkingā 10min ātrāk. Just in case.

1 Like

Tā, vai visi atraduši kā dosies uz pārgājienu? @Kristianux, ja Tev ir par daudz cilvēku mašīnā, es jau kādu varu paņemt.

@Menestrels - Tev tad privāti būs jānosūta uz kurieni man braukt, lai Tevi paķertu rīt.

1 Like

Paldies par padāvājumu, man braucēji tieši tik cik vajag.

Ko notiek ar pārējiem balsotājiem?:
@WizardsWild , @Kadiljaks, @haachikooo un @akitsu ?
Tad galu galā saprotu ka @H_Hercogs ies pārgājienā cauri skapim gatavoties braucienam uz Prāgu.

Tas gan. Un agri jāceļas svētdien

2.5 radījumi manā subekipāžā, laikam būsim ar vilcienu :D

1 Like

Gribēju pateikt, ka @jurchiks varu paķert - atbrīvos vietu mašīnā un vismaz kājas varēs izstaipīt.

Tas jau ir nokomunicēts.

1 Like

Pagaidām grūti ko solīt… ir parādījušies gaidīti negaidīti darbiņi. Šodien neuzspēju pa dienu visu ko gribēju, tā nu pagaidām nezinu…, ja būšu, tad braukšu ar vilcienu un būšu uz tiem 11.
Tur vēl kaut kādu smidzināšanu sola :sweat_smile: :sweat_smile:

Ja šeit info līdz 10 neiemtu, tad gan jau nebūšu.

skatoties uz šodienas laiku neatkarīgi no rītdienas iemetīšu līdzi divas ekstra ziemas jakas un zābaku pāri.
Silti iesaku visiem vilkt ūdensnecaurlaidīgus apavus, just in case.

1 Like

Es rīt nebūšu

man vajag kādu, kas mani paķertu no centra, ap Stabu ielu :sweat_smile:
@Mayo_Musketeer tu cauri centram brauktu?

Uh - manā mazajā būku vāģītī būs maz vietas vēl vienam cilvēkam, bet noteikti ne pilnīgi neiespējami - tik baigi saspiests būs. @Kristianux - kā ar Tevi, varbūt Tu uz to pusi brauksi?

Man bija plāna no Imantas gar Krastā ielas šoseju braukt. Vai varētu tikt līdz Circle K Daugava DUS vai tuvāk tam rajonam?

1 Like

mums sanāk plus/mīnuss pa ceļam. Tomēr māsām visa aizmugure nespīd :sweat_smile:

1 Like

oki, super, tad ap cikiem man būt gatavai?

ja viss raiti ripos ap 9.50.