Web komiksi

Omniscient Reader - pirmais web komikss ko es lasīju, favorīts no visiem kurus esmu lasījusi tik tālu. Lai gan neesmu lasījusi ļoti daudz, nojauta, ka šo būs grūti pārspēt.

Rewritting the Villainess - Otrs mīļākais web komiks tik tālu. Ļoti atšķirīgs no pirmā, bet tāpat labs. Cenšos atrast kaut ko līdzīgu, bet diemžēl reverse isekai nav tik populārs.

Abi komiksi pieejami webtoon.

2 Likes

Reverse Isekai ir diezgan populārs žanrs :D manhwu ziņā :D

:0
Kādi konkrēti ieteikumi arī?

Populārākie ir tie standarta mīlas trīsstūri ar 2 čaļiem, vai tev interesē vairāk puišu?

Man der abi varianti

Sākšu tad ar mīlas trīsstūriem jo to ir vairāk:

Šī ir viena no manām mīļākajām manhwām :owocry:

Tur ir trīsstūris bet tu jau no paša sākuma zināsi kuru viņa izvēlēsies :D

Viņa pat tikās ar abiem, tikai nav isekai

Vai nu dēmons vai cilvēks :D

Burvis vai bruņinieks :D

Tagad kur ir vairāk par 2 čaļiem:

Šeit ir 3 čaļi un stāsts tika pastāstīts tā kā man derēja jebkura viņas izvēles :3

Šeit bija 4, bet tehniski es atbalstu tik 2 :D

3 čaļi bet beigas diez gan sasteigtas un par 2 čaļiem beigās vispār nav ziņas

Oi es pat nezinu cik daudz viņai ir, laikam jau 4? :D

Nu cerams ka pagaidām ar šo pietiks :D

1 Like

Noteikti pietiek! Būs daudz ko lasīt. Paldies :)

image
Vai arī - The Stereotypical Life of a Reincarnated Lady

1 Like

image

The Night Without Shadows

Šis svaigs un interesants pagaidām. Māksla arī skaista.

1 Like

Scroll if You Dare
image

27 one-shot šausmu komiksi no dažādiem webtoona autoriem :D
Kas man ļoti patika ir tas ka daudzi attēli ir kā gif, un daudz kas izmainās atkarībā no komiksa pozicījas tajā skaitā arī skaņa :D
Iesaku šo telefonā labāk lasīt :D

1 Like

The King’S Forbidden Flower
image
Tehniski ātra lasāmviela, jo ir tikai 50 nodaļas kuras nav baigi garas.

1 Like

Ah yes
Atradu savu bedri kur iekrist :smiling_imp:
Ee tulit tik daudz rekomendacijas sasutisu

Taa mani paskaidrojumi bus taka pa visam pasaules malam , sorry in advance


Seit ir par meiteni kura pieker savu puisi skupstities ar savu bff, tacu nespej no vina izskirties tpc vina sataisa planu ar vienu citu chali atriebties un cheetot us savu bf


Seit ir par meiteni koledza kura visu dzivi bija dzivojusi ka ta saucama plain jane, uj koledza vina izdomaja ka grib mainities, tpc prasija palidzibu savam kaiminam kurs (shhh) ir meikapa youtuberis. Romance ensues


Es esmu diezgan parliecinata ka sis ir ari pieejams webtoona
Anyway stasts par meiteni kura tiek bullied skola , un vina savos sapnos taisa atriebibu uz to main bully. Tad sapnos vina sastop chali un jam , sis ir bik vairak nopietns? Ne nopietns bet ar tumsakam temam


sis ir pabeigts
Stast par meiteni kura uzrakstija noveli un tad viens no vinas novela varoniem vinu ievelk noveli ieksa, lai vina maina stastu , jo vinam nebija izdalita “ta labaka roka” dzive , romance ensues


Completed
Meitene tiek bullied un vina satiek vampiru, romance ensues


Completed
Par meiteni kas bija kareive karaa un tad vina nomira un tika reincarnated or smth fantazijas pasaule kur ari ir kars. #strongfemallead #longhairedmalelead


Completed
priesteriene un velviens chubis samainas ar kermeniem


Completed
Cute story pa puisi kurs netisam atzinas milestiba nepareizajai meitenei, romance ensues


Completed
Sito es lasiju pirms kada laicina tpc neatceros detalas bet atceros ka man patika lol #longhairedmalelead :relieved:


Completed? Kinda?
meitene nomira un tika tad pamodas ka villainess no reverse harem noveles ko vina lasija, visi originalie chali ir galigi pakals un vina izdoma izglabt galveno varoni no tiem chubakiem(also this isnt a yuri, so that i dont clickbait u bros). var ta ierekt par sito , one of my faves :smiling_face_with_three_hearts:


Atkal nomira un pamodas jauna kermeni. Basicaly reverse harem but make it gacha. The dudes are nice eyecandy :relieved:


Ja godigi man nav ne jausmas kur sitais iet vet tas ir pretty entertaining , un loti pretty art


Meitene dzimusi loti kruta gimene bet lai klutu par galveno mantinieci vinai jaaprecas, un protams ja japrecas tad jaatrod pats labakais virs


Ok this one is kinda dodgy, nerekomendeju iesacejiem ( it kinda has kinda doesnt have inest :lying_face:) si bus vairak tiem kas neko jaunu nevar atrast. ir diezgan psycological and art is pretty


Te ir par meiteni kura tika reincarnated niveli kuru vina lasija kad bija dziva, un lai glabu savu gimeni (slimo teti un dvinu brali) piesakas armijai


Vot sitai es sekoju jau vairakus gadus, te ir par chubi kurs reinkarnejas cita pasaule ar magiju. kip tipiska powerfantasy manhwa bet goddamn


sis ir pieejams ari webtoon
Te ir par cilvekiem kuri kip strada skolotaju aizsardzibas programa un vini iet apkart (loti crude aprakstijuma) piekauj bernus :person_shrugging:t3:


Sis ari ir pieejams webtoon (bet sh sh ja lasa nelegali ir vairak ch) art is goergous, stasts par princiem kuri cinas par troni


Meitene pamozas novele vai komiksa kuru bija lasijusi un tgt vina ir galvena varone un vinai jaizdzivo stast ar savu miluminu :heart: … ha sike skaas zombiju apoklaipse


This is a revenge story with goergous art


Meitene nomira un reinkarnejas bernu nama un vinu adooteja galvenais varonis no noveles kuru vina bija lasijusi, family fluff ensues


Meitene nomirst un pamozas vairakus gadus aptakal sava berniba un velas izglabt savu gimeni no krisanas


Princese tiek nogalinata uz viltus apgalvojumiem un reinkarnejas ka princese blakus valsti, healing story, with cute fluffy family moments


A pushover dies and wakes un in villainesses body , man loti patik villainess mangas ja pamanijat lol


meitene nomirst un pamozas in villainess body tacu vina negrib dzivot ka laundare un velas tikt atpakal majas


The art is GOERGOUSS , bet sobrid si ir uz hiatus jo the artist was treated veerrrry bafly by the editor and she is taking a break
Anyway story , karteja villainess manhwa, un vina ari ir villainess, stast ka vina mainija originala novela plotline Jo vina izglaba galvenas varones vecako brali.


another healing type manhwa, galvena varone tiek bullied no savas pasas mates, tacu vina atrod glabinu sava arranged marriage kuru maate bija saplanojusi, ta lai vinai butu vissliktaka dzive iespejama


Princese nomirst un pamozas ciktur gadus atpakal sava kermeni un tagad glabs savu valsti partapstot par trash princess :p


Meitene nomirst un pamozas sava milaka novela varona gulta 0_0 un vins bar dzirdet visas vinas domas ko vina par vinu doma, sodien pabeidzu lasit , it’s hilarious and so adorable it git me kicking my feet


Bijusi karaliene nomirst un tad reinkarnejas vairakus gadus velak un aprec “the crazy duke of the north” lai glabtu savu masu no arranged marriage

Ok tas viss pagaidam
Man ir vel tonna ar rekomendacijam ja kadam vajag :D

4 Likes

Also par the abandoned empress kas te ieprieks bija minets

Nezinu cik jus talu esat tikusi bet man zel jumss pazinot ar ko vina beigas bus kopa :slightly_smiling_face:
Nezinu vai te spoileri ir atlauti tpc neteiksu bet jam

Whoah, a megapost! Cik ilgi tu šo visu rakstīji?!

Tam droši vari izmantot spoiler rīku

hehe

1 Like

Laiku neuznemu lol
Dariju to kas bija jadara :saluting_face:
Jadalas ar savu milu pret manhwu xd

1 Like

Es nezinu ka :sweat_smile:
Un es rakstu uz telfona ja tas kko maina



3 Likes