Waazaap~!

Forumā ir saradušās daudzas jaunas sejas un nezin cik sasveicināšanās, bet es te jau mēnesi un neesmu kārtīgi sasveicinājusies. =~=

Tātad, Sveiki~!
Mani sauc Daskie, Daskijs vai vienkārši Elza. Nāku no Aizputes … Kurzeme REPRESENT :sunglasses: .

Anime sāku skatīties 2010. gadā, neskaitīšu tos visus Pekamonu un Digimonu, Yugioh gadus, nevar teikt, ka esmu daudz ko noskatījusies, jo ir bijuši daudzi periodi, kad es neko neskatos mēnešiem.
Manga gan man labāk iet pie sirds, to varētu lasīt stundām no vietas. :grinning:

Brīvajā laikā nodarbojos ar zīmēšanu un dažkārt veidoju dīvainus video, bet par tiem murgojumiem kādu citu reizi. :smiley:

Tas arī viss… PEACE OUT FLUFFERINOS~!:wolf:

5 Likes

Sveika jauniņā :smiley: :raising_hand:

1 Like

Wwwwwwelcoome! :smiley:

1 Like

Man jau jāsāk domāt savs īpašais sveiciens visiem, savādāk tik daudz jāsveicinas :smiley: Bet nu sveiciens arī no manis lai arī āds tas būtu :smiley:

2 Likes

Čiau o/

1 Like

ah par to vari neuztraukties jo esmu seit jau 5 menesi un vel joprojam nav bijusi iedvesma uzrakstit sasveicinasanos lol :smiley:

1 Like

Uz priekšu Līga raksti saveicināšanos, tas tagad ir populāri un visi stilīgie tā dara. :smiley:

1 Like

Jap jap ^ :grinning:

Sveiki sveiki! :wave:

hahahahaha …nah varbut nezinu nav jau jausmas par ko lai rakstu…visi raksta savu dzives stastu bez maz vai un ko dara …hobijus un ta talak bet es-es tada nepastaviga metajos no vienas vietas uz otru XD

Čaviņa Savējā Kurzemniece! ^^ <3 ~NyanMaruu!!

1 Like

Sveiciens! :tiger2:

1 Like

Welcome! :smile:

1 Like

Uzraksti, kādas animes patīk, kā atradi forumu, un jā tieši tā par kādiem hobjiem. :slight_smile:

aha un ko darit ja man tie hobiji mainas ik pa nedelai/menesim?? XD

Katru nedēļu veidot jaunu sasveicināšanos :smiley:

ak dievs :smiley: ta jau sevi galigi izsmelsu XD

Nu ko lai saka… atrodi to kas tev nemainīsies ik pēc nedēļas :smiley:

aah tads man liekas man ir viens skatities anime XD

Nevar būt, ka nav neviena lieta, kas būtu tevī patstāvīga jeb nemainīga ;D