Vocaloid fandom

Megurine Luka

2 Likes

Tā dziesma “ECHO” man tik ļoti patīk :D :D
Rekur Gravity Falls versija ar kuru sastapos ātrāk par oriģinālu :D

1 Like

Jap man arī patīk šī dziesma… daudzi pat saka ka GUMI angļu valoda ir labāka par Megurine Luka :smiley: es pat nedaudz tam piekrītu :smiley:

Man personīgi Gumi balss patīk vairāk nekā Lukas :smiley: ( nezināju kā locīt vārdu “Gumi”. Negribējās teikt Gumijas balss :joy:)

2 Likes

Sākumā man bija liels hype par Luka, jo wow angļu vocaloids… un tad es sastapu Gumi dziesmas angļu valodā… sorry Luka :smiley: un vēl Gumi it kā ir jaunāka par Luku tāpēc arī labāk skan :smiley:

Yup. Tieši tas pats :smiley: Hype par Luku -> atrodu Gumi dziesmas -> Hype par Gumi

1 Like

Šī ir viena veca dziesma, bet still patīk :D

4 Likes

Bet IA tāpat neviens nepārspēs :smiley:

Tieši tā. :D Starp citu, IA parādijās kaut kāds klons kā sapratu o.o Viņu sauc ONE. Viņa izskatās kā IA kopija, tikai ar īsākiem matiem :D

Daudz par to nezinu, bet grībētu uzzināt :thinking: Eh žēl, ka neprotu Japāņu valodu :smiley: Tagad noderētu

Jap pamanīju to dziesmā kuru tu ieliki iepriekš (Into starligth lkm?)… bet tā ONE tāpat nepārspēs IA :smiley: hmmmm… ka tik lai viņa nebūtu utaloids :smiley: bet es nezinu :smiley:

Haha ,One ir kā skolnieks, kurš nekad nepārspēs savu senseju (IA) :smiley:
Hmmm :thinking: Viņa tiešām varētu būt utaloids- kā lētāka un vienkāršāka IA versija :smiley: Es varētu pameklēt kkur interneta biezumos atbildi :new_moon_with_face:

Šī arī ir viena no manām mīļākajām Hatsune Miku dziesmām.
Dziesmas vārdi arī ir… interesanti :grin:

1 Like

No visām Magnet dziesmas versijām, šī ir mana mīļākā :grin:

Un vislabākā Kagamine Rin dzeisma. Daamn, cik lipīga :grin:

2 Likes

Oh kads paspeja pirms manis to ielikt xD

skolnieks, kurš nekad nepārspēs savu senseju

Hahaa :D
atgādināja ķipa kā Luka ar Miku cīnījās ,lai iegūtu Master (Kaito)uzmanību

3 Likes

man bija sākumā tāds WTF ko es skatos bet nu jā viņa pielipa un tagad es pat citreiz māsu ar šito kaitinu :'D

1 Like

Vel viena dziesma ,kas man lika pārdomāt visu pasakas lietu

2 Likes

KAITO

4 Likes